İstanbul'da Dört Kadın Bir Adamı Tekme Tokat Dövdü
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Dün Esenyurt Doğan Araslı Bulvarı üzerinde 4 kadınla bir adam bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle kadınlar ve adam ellerindeki su şişelerini birbirine fırlattı. Daha sonra kadınlar adamı kovalayarak tekme ve tokatlarla saldırdı. Sinirlerine hakim olamayan kadınlar adama saldırırken, kavganın yola taşmasıyla trafik bir süreliğine durdu. Trafikte bulunan vatandaşlar da olan biteni anlamakta güçlük çekerken, kadınlar bir süre sonra sakinleşerek adamın yanından uzaklaştı. Saldırıya uğrayan şahıs ise olay yerinden uzaklaşarak kısa sürede gözden kayboldu. Detaylar için:
   https://onedio.com/haber/istanbul-da-dort-kadin-bir-adami-tekme-tokat-dovdu-910543
   https://onedio.com/haber/istanbul-da-dort-kadin-bir-adami-tekme-tokat-dovdu-910543
    emre_dogan_26
    Kadın şiddete uğrayınca kadına şiddete hayır.Ama erkek şiddete uğrayınca kesin haketmiştir,döven kadınların eline sağlık deniliyor.Kadın-erkek eşitliği böyle mi sağlanır.Kadın şiddete uğrayınca asla haketmiş olmuyor ne hikmetse.Bunu dediğim için feministler tarafından linç yiyeceğim.Bana kadın düşmanı gibi aptalca sözler söylecekler ama umrumda değil.Özet olarak diyeceğim kadına da şiddet doğru değil erkeğe de şiddet doğru değil .Erkeklerde kadınlar gibi ne yaparlarsa yapsınlar şiddeti haketmez.İçinizdeki erkeklere olan nefretinizden dolayı biz erkeklere karşı çok önyargılısınız.Biz erkeklerde birer insanız iğrenç yaratıklar değiliz.
     benita
     Adam haklı olsa gözden kaybolmaz orayı yıkardı, yemiştir bir halt. Yine de şiddetin her türlüsüne karşıyız
      cekirdeksizkarpuz
      İşin goygoy kısmına eyvallah da olayın ciddi ciddi savunulacak bir yanı yok. Şimdi kadınlar tamamen haksız olsaydı ve buna rağmen adama saldırmış olsaydı, adam da dayak yemeyip kadınları dövseydi adamı mı destekleyecektik, eline sağlık mı diyecektik. Zar zor erkek milletinin önemli kısmı kadına baskı ve şiddetin hak olmadığını kavradı. Ama bu kafayla o eski despot zihniyetin ileride yeniden hortlaması çok olası.
       nazminaz
       her türlü şiddete hayır.
        kuyinist
        Kadina siddete nasil karsiysak erkege siddetede karsiyiz. Siddet suctur.
         lellu
         Sürekli gülüyorum yorum yapamıcam 😂😂
          daisyyy
          Ellerine sağlık. İllaki bir şey yapmıştır o adam.
           raselika
           Şiddet kesinlikle savunduğum bir şey olmadı ama kadınların da sesinin çıkmasına bayılıyorum ben. Ellerinize sağlık hanımlar.
            excelans01
            Erkeğe şiddete hayır 😀😀
             ilsasilem
             ay duyar kasmayın lütfen. Şiddete tabii ki ben de karşıyım ancak bu olayda 4 kadın değil tek kadın olsa bu erkek o kadını mahvedecekti, biz de yine kadına şiddet aberi diye okuyacaktık maalesef. Şiddet, şiddeti savunana haktır. Ellerinize sağlık görlz
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.