35
6.7.2020
İstanbul'da Dört Kadın Bir Adamı Tekme Tokat Dövdü
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   dio-gundem
   Dün Esenyurt Doğan Araslı Bulvarı üzerinde 4 kadınla bir adam bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle kadınlar ve adam ellerindeki su şişelerini birbirine fırlattı. Daha sonra kadınlar adamı kovalayarak tekme ve tokatlarla saldırdı. Sinirlerine hakim olamayan kadınlar adama saldırırken, kavganın yola taşmasıyla trafik bir süreliğine durdu. Trafikte bulunan vatandaşlar da olan biteni anlamakta güçlük çekerken, kadınlar bir süre sonra sakinleşerek adamın yanından uzaklaştı. Saldırıya uğrayan şahıs ise olay yerinden uzaklaşarak kısa sürede gözden kayboldu. Detaylar için:
   https://onedio.com/haber/istanbul-da-dort-kadin-bir-adami-tekme-tokat-dovdu-910543
   https://onedio.com/haber/istanbul-da-dort-kadin-bir-adami-tekme-tokat-dovdu-910543
    noobzac
    1'e 4 saldırmak kadınlığa sığar mı? PS: İroniydi yahu bu :D Şiddet olgusu insanlık tarihi boyunca payidar. İçeriktekiler de nadan insanlar. Cinsiyetlerinin bir önemi yok. Bu gerçekler ışığında şiddete hayır demek politik doğruculuktur. Komik olur. Karşılarına çıkıp “şidette hayır” deseniz. Muhtemelen “ama bu adam dövülür” karşılığını verirler. Benimkisi söz konusu güruha “bari çekilen insana orantısız güç uygulamayın” minvalinde anlayacakları dilden bir göndermedir. Olay da büyük bir tatsızlık yaşanmadan sona ermiş zaten. Bırakın da izahı olmayan şeyin mizahını yapalım :D
     benita
     Adam haklı olsa gözden kaybolmaz orayı yıkardı, yemiştir bir halt. Yine de şiddetin her türlüsüne karşıyız
      jamiryuu
      Haklı ya da haksız kadınların eline sağlık diyesi geliyor insanın :)
       kuyinist
       Kadina siddete nasil karsiysak erkege siddetede karsiyiz. Siddet suctur.
        tc-atilla-bayimli
        erkeğe şiddete son aslında kadın şiddetinden mağdur çok erkek var ama utanıp söyleyemiyorlar
         emre_dogan_26
         Kadın şiddete uğrayınca kadına şiddete hayır.Ama erkek şiddete uğrayınca kesin haketmiştir,döven kadınların eline sağlık deniliyor.Kadın-erkek eşitliği böyle mi sağlanır.Kadın şiddete uğrayınca asla haketmiş olmuyor ne hikmetse.Bunu dediğim için feministler tarafından linç yiyeceğim.Bana kadın düşmanı gibi aptalca sözler söylecekler ama umrumda değil.Özet olarak diyeceğim kadına da şiddet doğru değil erkeğe de şiddet doğru değil .Erkeklerde kadınlar gibi ne yaparlarsa yapsınlar şiddeti haketmez.İçinizdeki erkeklere olan nefretinizden dolayı biz erkeklere karşı çok önyargılısınız.Biz erkeklerde birer insanız iğrenç yaratıklar değiliz.
          nazminaz
          her türlü şiddete hayır.
           roxannee-
           Şiddetin her türlüsüne karşıyım.
            ilsasilem
            ay duyar kasmayın lütfen. Şiddete tabii ki ben de karşıyım ancak bu olayda 4 kadın değil tek kadın olsa bu erkek o kadını mahvedecekti, biz de yine kadına şiddet aberi diye okuyacaktık maalesef. Şiddet, şiddeti savunana haktır. Ellerinize sağlık görlz
             excelans01
             Erkeğe şiddete hayır 😀😀
              raselika
              Şiddet kesinlikle savunduğum bir şey olmadı ama kadınların da sesinin çıkmasına bayılıyorum ben. Ellerinize sağlık hanımlar.
               zodyakli
               4 kadının bir erkeği dövmesi kolay rastlanılan bir şey değil. Sadece merak ettim neden böyle bir şey yaşandığını. Durduk yere olmadığını düşündürdü.
                daisyyy
                Ellerine sağlık. İllaki bir şey yapmıştır o adam.
                 ozanesi
                 buyrun Feminist geçinenler. Yorumlarınızı bekleriz.
                  samyeli90
                  Şiddetin her türlüsü kötü ya şiddete hayır
                   pillowtalk
                   Hasret kaldığımız görüntüler. Helal ablalarım. Tebrik eder, ellerinizden öperim.
                    cekirdeksizkarpuz
                    İşin goygoy kısmına eyvallah da olayın ciddi ciddi savunulacak bir yanı yok. Şimdi kadınlar tamamen haksız olsaydı ve buna rağmen adama saldırmış olsaydı, adam da dayak yemeyip kadınları dövseydi adamı mı destekleyecektik, eline sağlık mı diyecektik. Zar zor erkek milletinin önemli kısmı kadına baskı ve şiddetin hak olmadığını kavradı. Ama bu kafayla o eski despot zihniyetin ileride yeniden hortlaması çok olası.
                     lellu
                     Sürekli gülüyorum yorum yapamıcam 😂😂
                     /
                     0

                     Tarihe Göre

                     İçerik bulunamadı.