İsot Biber Kadar Acı Bir 'Friendzone' Hikayeniz Var Mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kardella
   Biriyle 3 ay boyunca inanılmaz flört etmiştik, yeğen fotoğrafı atma aşamalarını bile gördük ki bilirsiniz bu en üst seviyelerden biridir. Sabahlara kadar mesajlaşmalar, araşmalar, konuşmalar...Sonra bir gün aniden gelip bana ne dese beğenirsiniz? Sen yanlış anlamışsın ben arkadaş olmaya çalışıyordum... nE?
    nediorsako
    Bunun bi level üstü uzak ilişkide sen benim kardeşimsin yarın kınam var...
     themoon
     2012 falan heralde .Orta okul.. Bir çocukla flört ediyorum .İlk flörtüm. Flört derken mesajlaşma boş boş yani şfdjsfklj neyse zaman geçti biraz şöyle mesaj attı -Buluşalım mı? +Aa kim kim? - Sen ve ben <3 +Emin misin ya cidden mi - Evett sen ve ben <3 Tabi kız grubunda bu işler pek yok o zamanlar. Aaaa birimiz manita yapcak vuhu kafasındayız kdjfslkfjsl Biz çok sevindik ama kimse bilmiyor bu işleri. neyse bize geldiler. 3 saat ne giysem tatavası yaptık falan bi heves hazırlandım. biz buluştuk çocukla . yürümeye başladık. Gerginim ve çocuk hiç konusmuyor. oturduk parka 3 saat falan ya sessizlik ya ben konusuyorum. Derkeeen vedalaştık evlere dağıldık. Ertesi gün kendisi arkadaşına, arkadaşı arkadaşıma şey demiş "Ya ben onu arkadaşım olarak görüyordum yanlış anladı galiba.." AYNEN KRAL SEN VE BEN <3
      semih-kurnaz
      Güçlü bir auram olduğu için kızlarla sohbete başladığımda hızlı bir şekilde adı konulmamış sevgililik seviyesine kadar çıkıyorum istemeden, sonra bu kız kişisinin sevgilim olmasını istemediğim ve bunun olmayacağını hissettirdiğim için bir anda Friendzone'a birlikte girmiş oluyoruz. Başka bir kızla samimiyeti ilerletince bu kez yüzü düşüyor bu kız kişisinin. Bunun bir de yeni tanışılan kız kişisiyle sohbetin başlangıç aşamalarında sana peşinen "sevgilim var benim" diyen modelleri de var. İyi de ben senin sevgilim olmanı istemiyorum ki, hayır ne alaka yani.. Buddylik olayına girelim desem o da herkesle olmuyor. Yapışım kalıyor Türk kızlarının çoğu.
       kedibey
       yazlık bi yerde yaşıyorum 13-14 yaşlarındayım, bi kızla tanıştım. bi süre konuştuktan sonra "ben skor tutuyorum tatil boyunca kaç kişiyle tanışıcam diye fazla muhabbeti uzatmayalım" dedi. inşallah istatistikçi filan olmuşsundur.
        netotostopcusu
        orta 2 ya da 3. bi kız var izcilik klubünde çarşamba günleri son derste denk gelip kesişiyoruz, bir gün tartıştık hoca susturdu sonra ders bitti eve giderken peşimden geldi dur falan dedi, heyecandan hızlıca yürüyüp uzaklaştım oradan, sonraki gün de okulda kamyon arkası bir söz söyleyip kızı def ettim. neden böyle yaptım ki?
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.