İsmail Abi! Hoooop!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Çok sevdiğimiz dizimiz Leyla ile Mecnun’un en sevilen karakteri İsmail Abi gibisi bir daha gelmedi. Tüm Serkan Keskin yapımlarını izlememize sebep olan İsmail Abi’ye biz söz dio’la.
    detokssuyu
    En sevdiğim dizi ve en sevdiğim karakter. Çok seviyoruz seni İsmail Abi. O gemi gelmedi ama umudumuz var. O gemi birgün gelecek.
     okadin
     Çok başarılı bir oyunculuk, şahane bir karakter. Serkan Keskin’in her yapımında bir anda hoop! diye girecek söze sanıyorum.
      sedefartuny
      Şu olayı öğrendiğimde yıkılmıştım. Ne kadar naif, ne kadar iyi niyetli bir insandın sen İsmail Abi, gerçekten senin gibisi hiç gelmedi. Umarım o gemi gelmiştir. Belki o gemide Şekerpare’n de vardır.
       peripedia
       Ben İsmail Abi ve diğer güzel karakterlerle yaklaşık bir ay önce tanıştım. Çok duyduğum için yayınlandığı zamanlar izlemek istememiştim. Şu an çok pişmanım. Türk televizyonlarının görüp görebileceği en iyi yapım. Dizi bitsin Burak Aksak’ın dizide içime sinen bir final yapamadım ama kitap istediğim gibi oldu dediği kitabını da okuyacağım. Sanırım orada çoklu Leyla evreni yok 😀
        cinayetvaraga
        Kaliteli adam ve kaliteli seçimleri... ömrü uzun olsun da biz de onu izleyelim.
         gugilamca
         O gemi gelecek be abi, baban da onun içinde olacak. O gemi mutlaka bir gün gelecek.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.