İşletmelerin Yaptığı Ayrımcılıklar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   okadin
   Ankara'da faaliyet gösteren Çetinkaya mağazalarının Alevi vatandaşlara yaptığı ayrımcılığı duymuşsunuzdur. Ankaralılar tarafından ciddi bir boykota ve müşteri kaybına uğradı. Bugün Yine Ankara'da bir Mado şubesinin tesettürlü kadınlara yaptığı ayrımcılık konuşuluyor.
    peripedia
    Yıl olmuş 2020 hala mezheplere, dış görünüşe göre işe alım yapan yerler var maalesef. CV'lerde fotoğraf olması ya da istenmesi bile bir nevi ayrımcılık, dış görüşüne ya da cinsiyete göre kararlarımız şekilleniyor maalesef.
     detokssuyu
     Ayrımcılık sadece bu işletmelerle sınırlı kalmıyor ki. Ülkenin her yerinde ayrımcılığa maruz kalıyoruz. Bu zaman zaman cinsiyetimiz kaynaklı zaman zaman dış görünüşümüz, hayat görüşümüz ve fikirlerimiz. Herkes sağında solunda kendi mahallesinden insanlar olsun istiyor. Karşı mahalleye kimsenin tahammülü kalmadı malesef.
      sedefartuny
      Toplum olarak üzerine düşünmemiz ve düzeltmemiz gereken bir ton şey varken biz hala bu ayrımcılık noktasında dönüp duruyoruz. İşimize gelince hepimiz Yaradılanı Severim Yaradandan Ötürü diyoruz. Her birimiz o kadar riyakarız ki.
       plazacalisani
       Şaşırdık mı? Mado bu
        sinek_valesi
        Kadınlara yapılan cam tavan mobbing :(
         zimbo
         cinsiyetçilik ve kadınlara öncelik tanıdıkları bir döneme girdiğimizi söyleyebiliriz. yani işe alımlarda adaletsizlikler dönüyor.
          velevkiozge
          Ayrımcılık her yerde maalesef. İnsanlar kendilerini bir şey sanıp başka kişilerden üstün olduklarını düşünüyor çoğu zaman. Halbuki "oyun bittiğinde şah da piyon da aynı kutuya konuyor" bu unutuluyor çoğu zaman
           mertiniz
           dünya hala ayrımcılık dolu, kıçı kırık işletme yapmış çok mu be
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.