İşini Severek Yapan Var mı? Varsa Mesleğiniz Ne?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   zeynep-aksoy
   İşini sevmek çok önemli biliyorum ama çevremde de hiç rastlamadım severek çalışanını. Her sabah söylene söylene gidiyoruz genelde. Sizde öyle misiniz? Yoksa güle oynaya mı gidiyorsunuz?
    tsukyomi
    Yarı severek yarı sevmeyerek yapıyorum. Sosyologum. En çok saha araştırmaları zamanı seviyorum bu işi. Yeni insanlar, yeni fikirler duymak, hareketli çalışmak güzel.
     cinayetvaraga
     Bende işimi severek yapıyorum. bizimki aile şirketi 4 farklı sektörde faaliyet gösteriyor. yine dünyaya gelsem yine aynısını yaparım.
      kafatamircisi
      Severek yapıyorum ama bu aralar işler zayıf çok risk alarak girdim bu işe en kaliteli parçaları markaları müşteriye tanıtmaya çalışıyoruz o ne adı duyulmamış bilmem şu marka bile o kadar değil diyor, tabi bilmiyorlar o isim yapmış markaların orta segment olduğunu yaz Google ismini araştır bak diyorum adama😃 Google da olmasa kazıkçı dolandırıcı damgası yiycez gelen musteriyi zaten geldiği arabadan ekonomik durumu belli ediyor. örnek bir RR bmw Mercedes, Porsche, audi musterileri elit sınıf kaliteyi de bildiği için hiç ürüne de fiyata da itirazı olmuyor. en sevdiğim müşteri bunlar)) Benim prensibim yapıyorsam hakkını vermem lazım en iyisini yapıcam. bu kafayla da ya batarız ya çıkarız))
       lovewkoko
       kumarhanede çalışıyorum, kavga olmadığı sürece keyifli. iyi yani.
        kalpci
        Ben niye sevmiyim işimi, kendim seçtim Ben çalıştım, millet AVM, karı-kız kovalarkende çalıştım, sonra dedim ben bu işi istiyorum, en tepeden %1 dilimle girdim, bitirdim, insanlarla ilgili bi iş, genetik mühendisiyim Bu şekil yani
        https://www.youtube.com/watch?v=31l4fNgNuQ4
        https://www.youtube.com/watch?v=31l4fNgNuQ4
         silmarillion
         İma*atçı geliştir*e şefiyim, işimi severek yapıyorum çünkü her şeyi bildiğimi düşünsem de her hafta bazen her gün yeni bir şey öğreniyorum. İşin içinde kontrol etmem ve geliştirmem gereken firmaların ürünlerinin kalitesi, sevkiyatı, maliyetleri kısaca uçsuz bucaksız gezmeli dolaşmalı mükemmel iş.
          alengirik
          Erken kalkmak dışında güle oynaya geliyorum desem yeri var. İşimi yaparak stres atıyorum diyebilirim.
           dsgnr
           Endüstriyel tasarımcıyım. Yıllarca İzmir'de yaşayıp çalıştığım yerlerde sömürüldükten sonra memleketime dönme kararı aldım. Şuan tam olarak mesleğimi yapıyor muyum? Hayır. Fakat daha mutluyum. Çalışma saatlerim belli, hafta sonlarım tatil. (Henüz 2.5 ay oldu umarım bundan 1 yıl sonra buraya sövüyor olmam :D )
            synomtecno
            Korece ,İngilizce ve Rusça öğretmenliği
             hayalperestbirii
             öğrencilik ve sevmiyorum 🥺🥺
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.