İşini Severek Yapan Var mı? Varsa Mesleğiniz Ne?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   zeynep-aksoy
   İşini sevmek çok önemli biliyorum ama çevremde de hiç rastlamadım severek çalışanını. Her sabah söylene söylene gidiyoruz genelde. Sizde öyle misiniz? Yoksa güle oynaya mı gidiyorsunuz?
    alengirik
    Erken kalkmak dışında güle oynaya geliyorum desem yeri var. İşimi yaparak stres atıyorum diyebilirim.
     silmarillion
     İma*atçı geliştir*e şefiyim, işimi severek yapıyorum çünkü her şeyi bildiğimi düşünsem de her hafta bazen her gün yeni bir şey öğreniyorum. İşin içinde kontrol etmem ve geliştirmem gereken firmaların ürünlerinin kalitesi, sevkiyatı, maliyetleri kısaca uçsuz bucaksız gezmeli dolaşmalı mükemmel iş.
      bright-wizard
      ya seve seve ya da siii demeden seve seve seçiyorum
       cinayetvaraga
       Bende işimi severek yapıyorum. bizimki aile şirketi 4 farklı sektörde faaliyet gösteriyor. yine dünyaya gelsem yine aynısını yaparım.
        killforyou
        şu an işsizim fakat hiçbir işimi severek yapmadım. harita mühendisiyim.
         kalpci
         Ben niye sevmiyim işimi, kendim seçtim Ben çalıştım, millet AVM, karı-kız kovalarkende çalıştım, sonra dedim ben bu işi istiyorum, en tepeden %1 dilimle girdim, bitirdim, insanlarla ilgili bi iş, genetik mühendisiyim Bu şekil yani
         https://www.youtube.com/watch?v=31l4fNgNuQ4
         https://www.youtube.com/watch?v=31l4fNgNuQ4
          lovewkoko
          kumarhanede çalışıyorum, kavga olmadığı sürece keyifli. iyi yani.
           tsukyomi
           Yarı severek yarı sevmeyerek yapıyorum. Sosyologum. En çok saha araştırmaları zamanı seviyorum bu işi. Yeni insanlar, yeni fikirler duymak, hareketli çalışmak güzel.
            badideasensei2
            Öğrenciyim ve yaptığım işi çok seviyorum. Hayatı ve hayatımızı şekillendiren insanlığı (!) çok güzel sorgulatıyor insana. En sevdiğim dersler ise Felsefe, Tarih ve Edebiyat. Bizlere verilen kitaplar ve gerçekler arasındaki farkları önceden araştırıp derste hoca anlatırken yüzüne gülüyorum. Onunda içi yanıyor biliyorum. Bize anlatmak istediği çok şey var, ama bu kadarla sınırlandırıldı beyinlerinde aktarılacak propagandalar.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.