İşe Giderken Hayata Sımsıkı Tutunan İnsanlar Görmek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   keladam
   Özellikle sabah 6.30 gibi dışarı çıkmışsanız, bu soğukta ve karanlıkta, koşan insanları görmek hayata karşı bir nebze küfür etme, bulunduğun konuma sövme ve kendinizi sorgulamaya neden olacaktır. Ben yatağımdan yarı gözüm kapalı kalkmış, çalıştığım şirkete, hayatıma, beni ekmek parası kazanmak için çektiğim çileye karşı lanet ettiren hayat, size nasıl 100 yaşına kadar genç kalma hevesi aşılayabilir ya? Bunun dışında tabii müptezel abiler, sokağın çöplerini toplayan belediye işçileri ve gece mesaisinden dönen emekçileri görmek de cabası. Fakiri her şey sinirlendirir.
    busrawashere
    saat 5'de okula gidiyordum, hiç öyle insancık görmedim
     busrawashere
     hande ve ben editör olsaydık, sizin gibi şikayet edip de çalışacağımıza severek çalışırdık :'/
      dr.rock
      40 saat nöbet tuttum. Acıttı mı? Evet. Amaaan sonra gitar çaldım geçti. İşimi seviyorum, sanırım ben lanet olası azınlıktayım. Umarım sevdiğiniz meslekleri yapma şansınız olur. Bunu gönülden diliyorum.
       cinayetvaraga
       Hepiniz yatarken gece 2 de kalkıp gidiyorum işime sabaha kadar bazen 5te biter bazen 11 de. Buz gibi hava. hele bir de rüzgar varsa daha da kötü. ofis, plaza, rezidans değil bildiğin çadır. dev gibi çadır. zemin ıslak, müşteriler aşırı sorunlu. ama neymiş? işleyen demir ışıldar diye boşa dememişler. işin var sen ona şükret dostum. millet işsizlikten ağlıyor be! haksızlık etmeyin hayata karşı.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.