İşe Gelirken Herkese Simit Getiren O Kişi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cimilli
   Sabahın köründe herkesin kendisi gibi simitle poğaçayla beslenebileceğini düşününen köylü tiptir. Ulan ben intermitten fastingle hayatımı sürdürüyorum, avokadomla açacağım orucumu öğlen ikide. Bir de mutlu görüneceksin ibneye, aklınca iş yerine pozitif enerji getirecek. Simiti aldım ve gözlerine baka baka çöpe attım. Başla bakalım şimdi güne pozitif piç kurusu.
    mrlawyerkk
    Bunların bir de sadece patrona simit getiren versiyonları var arkadaşlar onlar çok daha tehlikelidir emin olabilirsiniz.
     mrsnl33
     Adam ne bilsin senin kahvaltı olarak torba çektiğini 😂😂
      jarlvarg
      sen niye öyle boktan insanlarin calistigi bi yerdesin o zaman , durma orda yazik sana.
       sairsel
       Hoşlandığın kız simit getirse yerdin ama değil mi? 😄
        magdur_sempanze
         thetalentedmrripley
         Çocukken her çocuk gibi mahallede oyun oynamaya bayılırdık. Yemek zamanı vakit kaybetmemek için evden ekmek arası bir şeyler alır, bir yandan yerken bir yandan oynamaya devam ederdik. Bir gün mahalleye bir tosuncuk taşındı. Kimin elinde ne görse biraz da bana ver diye istiyordu. Bu piç yüzünden tüm düzenimiz bozuldu, artık herkes evinde yemeğini yemeye başladı, bakkaldan bir şey alıp yiyemez olduk. Bahçelerden meyve toplardık ondan da isterdi. Lan ağaç orada duruyor işte gidip alsana. Yok, bu illa bizimkinden isteyecek. Bunun yüzünden yeterince beslenemedik hepimiz sıska kaldık belki de. Koca mahalleden bir tane dalyan gibi babayiğit çıkmaz mı? Çıkmadı valla, hangisine baksam vitaminsiz. Neyse demem o ki simit getiren adamın kıymetini bilin.
         https://youtu.be/UMw6vw6J-JU
         https://youtu.be/UMw6vw6J-JU
          silivri
          Poğaça, simit ve açmayla beslenen eziktir.
           bobodio
           ibne poğaça simit ile kahvaltı yapana ezik diyen
            darkomikhanem
            Bu yazi ister ironi olsun ister olmasin 1. Yanlışın köylü tipi deyip köylüleri alaya almışsın 2. Yanlışın simidi çöpe attim demişsin nimet atılmaz 3. Yanlisin insana ibne diye hakaret etmissin 4. Yanlisin üstelik bütün bunlara rağmen. Yok avakado fasting fistan falan deyip kibar gostermissin kedini kusura bakma sen bu yazıda bildiğin TROPİKAL ÖKÜZLÜK etmişsin bu yazima kirildiysan yada alindiysan kusura bakma ama yazdıklarını ve dediklerimi düşün biraz bence
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.