İrem Derici'nin Küfür Ederek Mekana Giriş Yapması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   lovewkoko
   sabah içtimasındaki konyalı uzman çavuş gibi girmiş mekana irem derici. ben de bu videoya neden birileri böyle bir başlık yazar diyorum. irem derici'nin çıkacağını tahmin etmedim. "varoşluk diye bi tabir olmasa bu karı yine varoş olurdu" demiş ahah. irem derici de onun dediğini doğrular gibi altına "mükemmelim kudur aşkım" yazmış ahahahh sabah sabah ben bir irkilip şok oldum, siz de olun istedim.
   https://twitter.com/canavar_gss/status/1443139109623672834
   https://twitter.com/canavar_gss/status/1443139109623672834
    sedefartuny
    Böyle bir kadın bu da işte ya malzeme bu yani. Yapay değil dikkat çekmek için yapmıyor. Sosyal hayatında da böyle olduğuna o kadar eminim ki ha varoş mu yes.
     gossipdio
     Sanırım aşk acısı çekiyor şu an o yüzde sinirli olabilir
      peripedia
      Ay İrem ya harbiden senin içinde bir Mahmut Abi yaşıyor ya. Resmen tırcı Mahmut Abi resmen.
       imailahorsilahh
       Ortalıkta biz sanatçıyız nutukları ile dolanıp götünde baston taşır bir gerginlikle kaskatı gezmiyor , neyse o. İstediğinde de kendini gayet iyi ifade edebilen ve iyi konuşan biri. İstediğini yapmakta özgür, herkes gibi.
        leb
        ben avradını siktiklerim felan bekliyordum bu karıdan iyi bari
         cinayetvaraga
         Çok yadırgamadım. neyse o hatun. kişilik olarak biraz itici, avam duruyor ama kadının hamuru bu yani.
          samyeli90
          Hiç sevmem cıvık cıvık hareketleri var bana göre kadınların bir üslübü adabı olması gerekir ki küfüre de karşıyım etmem ettirmem edeni de sevmem bana göre terbiyesizlik bu kadında bu yok sevmiyorum dinlemem de kendisini zaten
           notuds
           abartmayı sevenler derneği yine iş başında.. yok sanatçılık öyle olmaz böyle olur bilmem ne.. küfür hoş birşey değil evet ama olayı başka yerlere çekmeye yok varoş bilmem ne demeye gerek var mı? sanmıyorum..
            teodise
            Kadın bu tarzı kendine yakıştırmış,bazen farkına varmadan abartıyor. Olduğu gibi olmak dışına çıkmış artık. Varoşluk değil de bazen zevzeklik boyutunda. Ayrıca Konyalı bir kaç uzman çavuş tanıdığım hiç bir yere böyle girmiyor belirteyim dedim :))
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.