IQ Düşüren Televizyon Programları
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Bazı televizyon programlarının gerek yarışmacıların tutumları gerek içeriğin boşluğu nedeni ile IQ seviyesine bir etkisi olduğunu düşünüyorum. Senin çok izleyenin IQ katsayısı düşer dediğin televizyon programı hangisi?
    _erenxq
    Apartmanlar yarışıyor, kuaförüm sensin, Zuhal topalla nebiliyim ney bunlar var djfjdjdhd Allah affetsin hayvan belgeseli gibi yeminle QHSJDÖDLFÖDKD (babaannem izliyor bunları bi kaç kez onla izledim yanlış anlaşılmasın shdgkd)
     mrlawyerkk
     Kadın kuşağı denilen ve şu an yayında olan programların tamamı. Evet her birimiz televizyon karşısında saatlerimizi geçirmiyoruz artık ama bu programlarda dönen entrikalar, kaoslar haber sitelerinde bile kendine yer buluyor.
      benita
      Komple televizyon?
       uzgunsaripapatya_
       GELİNİM MUTFAKTA
       https://youtu.be/5x-WdX8i-NI
       https://youtu.be/5x-WdX8i-NI
        roxannee-
        Boşuna aptal kutusu dememişler televizyona bu nedenle televizyon genel itibari ile ıq düşürüyor ancak gündüz kuşağı programları bu konuda daha bir etkili.
         redblack
         direkt olarak tvnin kendisi?
          detokssuyu
          Mafya dizileri de dahil bu IQ düşürme mevzuna. Masterchef’i ayrı tutmak istiyorum çünkü çok şey öğrendiğimi düşünüyorum o yarışmadan. Onun dışındaki yarışmaların tamamı bence de.
           peripedia
           E: Hepsi Bu programlar başlı başına insanları uyutmak ve makro dertlerin düşünülmemesini sağlamak için var. Seçim gecesi Survivor izlenme sırasında birinciydi. Bu olay bile birçok şeyi anlatıyor gören gözlere aslında.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.