Iphone mu, Samsung mu?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   honeybee
   arkadaşlar duyumlara göre İphone 13 geliyormuş ama ben samsung daha cok seviyorum, hatta arkadaslarımla bu yüzden çok tartışırız herkes diyor ki, bir kullan bir daha bırakamazsın çok kolay benim içinse karışık , siz ne düşünüyorsunuz bu konuda . Sizin tercihiniz hangisi 📱📲
    fuzbing
    Derdin hava atmak ve sadece sosyal medya ise elma. Yok abi ben kullanıcıyım etinden sütünden faydalanacam almışken dersen armut.
     abdes_terligi
     ikisi de bok gibi, iphone teknolojisi güzel ama gereğinden çok daha pahalı ve hiç bir şeyi korsanlayamıyorsun, yani kapitalist sistemin hapishanesinde mahkumsun. Samsung kalite düşük fiyat biraz daha iyi ama değmiyor. Çin üretimi Xiaomi gibi markalar teknoloji ve fiyat açısından çok daha ideal.
      fairytale-
      3310
       esseref
       güvenlik açısından iphone ama çeşitliliğe bacak olursan samsung
        deli_dumrul_
        Xiaomi
         hayalperestbirii
         ben samsung seviyorum, hem daha kullanıslı hem daha iyi ya Iphone cok masraflı ve ücreti fazla öğrenci telf değil bnce
          silmarillion
          Tabii ki iphone bu da soru mu:)
           a.l.p.o.l.l.o.n
           Samsung biraz daha kişiselliğe yönelik telefon üretir ; iPhone ise daha kalıp vede kurumsal gözükür. Bu yüzden sana hitap edeni almanı tercih ederim. Alternatif mesela Xiaomi,Oppo veya Poco bakabilirsin.
            slmbnarda
            iphone gereğinden çok daha pahalı ve aldığı parayı haketmiyor. samsung aldığı parayı sonuna kadar hakkettiği gibi piyasada ki en iyi telefonun sahibi. iphone ile karşılaştırma yapıldığında (en son çıkan modelleri) farkla samsung daha iyi yani iphone alan kerizdir amq.
             blondewitch
             Apple
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.