Iphone mu, Samsung mu?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   honeybee
   arkadaşlar duyumlara göre İphone 13 geliyormuş ama ben samsung daha cok seviyorum, hatta arkadaslarımla bu yüzden çok tartışırız herkes diyor ki, bir kullan bir daha bırakamazsın çok kolay benim içinse karışık , siz ne düşünüyorsunuz bu konuda . Sizin tercihiniz hangisi 📱📲
    killforyou
    iphone almaya bütçem yetmiyor samsung kullanıyorum ama kesinlikle iphone diyorum
     slmbnarda
     iphone gereğinden çok daha pahalı ve aldığı parayı haketmiyor. samsung aldığı parayı sonuna kadar hakkettiği gibi piyasada ki en iyi telefonun sahibi. iphone ile karşılaştırma yapıldığında (en son çıkan modelleri) farkla samsung daha iyi yani iphone alan kerizdir amq.
      fairytale-
      3310
       fuzbing
       Derdin hava atmak ve sadece sosyal medya ise elma. Yok abi ben kullanıcıyım etinden sütünden faydalanacam almışken dersen armut.
        a.l.p.o.l.l.o.n
        Samsung biraz daha kişiselliğe yönelik telefon üretir ; iPhone ise daha kalıp vede kurumsal gözükür. Bu yüzden sana hitap edeni almanı tercih ederim. Alternatif mesela Xiaomi,Oppo veya Poco bakabilirsin.
         abdes_terligi
         ikisi de bok gibi, iphone teknolojisi güzel ama gereğinden çok daha pahalı ve hiç bir şeyi korsanlayamıyorsun, yani kapitalist sistemin hapishanesinde mahkumsun. Samsung kalite düşük fiyat biraz daha iyi ama değmiyor. Çin üretimi Xiaomi gibi markalar teknoloji ve fiyat açısından çok daha ideal.
          silmarillion
          Tabii ki iphone bu da soru mu:)
           hayalperestbirii
           ben samsung seviyorum, hem daha kullanıslı hem daha iyi ya Iphone cok masraflı ve ücreti fazla öğrenci telf değil bnce
            deli_dumrul_
            Xiaomi
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.