iPhone Çocuklara LGBT Propagandası mı Yapıyor?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   derinfeylesof
   Bir Apple kullanıcısının sesini yetişkin ve çocuk sesi olarak değiştirip siriye soru sormasıyla ortaya çıkan olay. Said Ercan isimli yazar abimiz, telefonunda siriye önce kendi sesiyle siri ne yapıyorsun diyor daha sonra sesini inceltip ne yapıyorsun diye soruyor. İlk sorduğunda normal cevap alırken ikincisinde siri onur haftasının önemi anlatmaya, kutlamaya başlıyor. Bu da sosyal medyada kargaşaya yol açıyor tabii. Çocuklarımıza eşcinselliği mi aşılıyorsunuz ? Iphone ürünlerini bundan sonra kullanmayın, çocukların bilinçaltını kirletiyorlar, algı değiştiriyorlar gibi serzenişlerde bulunuyorlar. Bence çocuk sesinden ziyade eşcinsel bir birey sesi olarak algıladığı için böyle bir kutlama yapmış olabilir. Diyelim ki çocuk sesi, madem istemiyorsunuz çocuklarınızın oradan buradan etkilenmesini ilk olarak oynadığı oyunları kontrol etmekten başlayın. Ya da belli bir yaşa kadar teknolojik aletlerden uzak tutun. Ayrıca diğer ülkelerin çoğu için bu normal bir olay apple bunu düşünerek bildiri yapıyor diye düşünüyorum. Rahatsızsanız kullanmayın bu kadar basit. Merak edenler için videosu.
   https://www.youtube.com/watch?v=WWUI777BTLA
   https://www.youtube.com/watch?v=WWUI777BTLA
    faruktekin
    böyle bir şeyin olduğunu düşünüyorum. bilinçli olarak eşcinselliğin pompalandığını. daha çok alışveriş daha çok makyaj fakat bu videoda dayı sesini çocuktan ziyade travestiye benzetmeye çalışmış gibi geldi bana :)
     mert_
     Ahskxkdjckdjd amaçları insan soyunu azaltım deccalin istediği gibi 500.000 lik dünya nüfysu yapıp dünyaya hükmetmek olan rotşild ve rakafelır ailelerinin yönettiği israilin kuklası amariganın yaptığı markadan başka ne beklenir ki? "Onlar tuzak kuruyorlar ama allah tuzak kuranların en hayırlısıdır" -Sıradan bir youtube çomarı
      garavel_usta
      Dayı sana helal olsun, büyük resmi görmüşsün. Allah senden razı olsun. Umarım en kısa sürede o telefonu parçalar veya satarsın. Eğer o telefonu kullanmaya devam edersen. İki yüzlü bir or.spu çocuğusun. Din üzerinden prim kasmaya çalışan alagav.tsın
       samyeli90
       O aşılanmaz insanın için de olan bir durum bunu öğrenemediniz
        mrlawyerkk
        Olabilir ama sanmam. Kaldı ki LGBTİ'nin propagandası yapılacak bir şey olduğunu da düşünmüyorum.
         plazacalisani
         Aferin iyi yapmış. Ayrıca okuduğum kadarıyla LGBT+ bireyinin sesine benzetmiş diye. Böyle böyle bitecek bu düşmanlık.
          cokomayi1
          Aynen knk. Propaganda ile ilgini çeken cinsiyet kesin değişir MK. Gökkuşağından korkmayın ya. Zarar gelmez. Ördek siken escinsel görmedim hiç.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.