iPhone 14 Gerçekten 57 Bin Lira mı Olacak?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Bunu da edinenler olur arkadaşlar merak etmeyin bu bir kimlik meselesi biliyorsunuz. Iphone'u olan kendine bir kimlik atanmış gibi hissediyor. Hayatı boyunca atlayamadığı ve atlayamayacağı o statüyü 57 Bin Lira ile elde edebileceğini düşünüyor işte ne acı.
    sairsel
    Ne kadar zengin olursam olayım bir telefona bu kadar para vermek benim için israf olur. Benim kullanacağım kadar olsun yeter. Özellikleri çok işime yarıyor almam lazım diyen varsa birşey diyemem tabi haddim değil
     semaakonurr
     Ya ben verirdim herhalde . iPhone’a verdiğim paraya acımam . iPhone’dan başka telefon hiç kullanmadım kullanmayıda beceremem herhalde.
      darkomikhanem
      14 pro 39.999 14 promax 43.999 bu sabah gördüm haberde trilyoner olsam o kadar para bi telefona vermem elimdeki telefon bile 5 binlik o bile çok bi telefon için
       peripedia
       Şuna bu parayı veren benim karşıma çıkmasın ya. Söz veriyorum çevremden birileri bu şapşallığı yaparsa tüm iletişimimi keseceğim kendisiyle.
        sacmaliklarbekcisi
        ben hala 7 kullanıyorum. bu fiyata almam. alanlarda zaten özelliğinin kullanmak için değil, gösteriş için alıyor. %99.9’unun fotoğraf çekip sosyal medyaya atmaktan başka işlevi yok. "gösteri toplumunda, kurtuluş vaatleri de gösterinin bir parçasına dönüşür" guy debord.
         mevsimlerdensnbahar61
         İnsanlarla oyuncak gibi oynuyorlar ve herkes gözünü kapatmış bu kapitalist duruma, kukla gibi peşlerinden gidiyorlar. sadece marka ve gösteriş takıntısından başka bişi değil. Elbette iyi olan bir şey tercih edilir ama bu denli akıl oyunları bana çok abes geliyor. Çoğu insan bu telefonu “desinler” diye alacaktır belki kredi bile çekecektir sırf bu algıyı yaratmak için yani düşünmek gerek biraz olsun ama işte en büyük sorunumuz da bu egolarımızın tatmini için düşünme yetimizi susturmak (kamu spotu)
          cinayetvaraga
          passatlı kürt mütrahitlerin elinde oyuncak olur. baba parası yiyen şımarık kolej bebeleri de bu duyguyu ilk evvela tadar. sonra arkası çeşitli kampanya ve promosyonlarla gelir. dediğin gibi görünmez bir kast sisteminin sınırı bu meret.
           mrlawyerkk
           57 değil ama 54 bin liraları gördüm arkadaşlar Apple'ın sitesinde. Ben bu parayı bir telefona bağlamam bunu yapan arkadaşları da yadırgamam güle güle kullansınlar diyebilirim.
            samyeli90
            Zengin olsam bile o parayı vermem illa alacaksam pahalı telefon galaxy fliplerden alırım çok şirin boyuna katlananlardan
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.