iPhone 14 Gerçekten 57 Bin Lira mı Olacak?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Bunu da edinenler olur arkadaşlar merak etmeyin bu bir kimlik meselesi biliyorsunuz. Iphone'u olan kendine bir kimlik atanmış gibi hissediyor. Hayatı boyunca atlayamadığı ve atlayamayacağı o statüyü 57 Bin Lira ile elde edebileceğini düşünüyor işte ne acı.
    sairsel
    Ne kadar zengin olursam olayım bir telefona bu kadar para vermek benim için israf olur. Benim kullanacağım kadar olsun yeter. Özellikleri çok işime yarıyor almam lazım diyen varsa birşey diyemem tabi haddim değil
     sacmaliklarbekcisi
     ben hala 7 kullanıyorum. bu fiyata almam. alanlarda zaten özelliğinin kullanmak için değil, gösteriş için alıyor. %99.9’unun fotoğraf çekip sosyal medyaya atmaktan başka işlevi yok. "gösteri toplumunda, kurtuluş vaatleri de gösterinin bir parçasına dönüşür" guy debord.
      cinayetvaraga
      passatlı kürt mütrahitlerin elinde oyuncak olur. baba parası yiyen şımarık kolej bebeleri de bu duyguyu ilk evvela tadar. sonra arkası çeşitli kampanya ve promosyonlarla gelir. dediğin gibi görünmez bir kast sisteminin sınırı bu meret.
       mevsimlerdensnbahar61
       İnsanlarla oyuncak gibi oynuyorlar ve herkes gözünü kapatmış bu kapitalist duruma, kukla gibi peşlerinden gidiyorlar. sadece marka ve gösteriş takıntısından başka bişi değil. Elbette iyi olan bir şey tercih edilir ama bu denli akıl oyunları bana çok abes geliyor. Çoğu insan bu telefonu “desinler” diye alacaktır belki kredi bile çekecektir sırf bu algıyı yaratmak için yani düşünmek gerek biraz olsun ama işte en büyük sorunumuz da bu egolarımızın tatmini için düşünme yetimizi susturmak (kamu spotu)
        darkomikhanem
        14 pro 39.999 14 promax 43.999 bu sabah gördüm haberde trilyoner olsam o kadar para bi telefona vermem elimdeki telefon bile 5 binlik o bile çok bi telefon için
         semaakonurr
         Ya ben verirdim herhalde . iPhone’a verdiğim paraya acımam . iPhone’dan başka telefon hiç kullanmadım kullanmayıda beceremem herhalde.
          peripedia
          Şuna bu parayı veren benim karşıma çıkmasın ya. Söz veriyorum çevremden birileri bu şapşallığı yaparsa tüm iletişimimi keseceğim kendisiyle.
           honeybee
           yazıklar olsun ben nasıl vericem bu parayı da alicam şaka gibi
            hayalperestbirii
            şaka gibi bir araba fiyatı böyle giderse asla telefon olamıycaz
             sixstrings
             14 Serisinin giriş cihazı iPhone 14 999$'dan satışa sunulmuş. Konu iPhone'un pahalı olmasından çok bizde uygulanan vergiler ve döviz kuru tabii. Teknolojiyi üretmeyip ithal ettiğimiz için bu fiyatlarla karşı karşıyayız denilebilir.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.