İntihar Notum ve Nedenlerim
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   vurz
   Tek soru, gidecegin yeri bilmiyorsun ne cesaret gitmeyi istiyorsun? Gidersen sevmezsen donusu de yok, ama burayi sevmezsen degistirme sansin var. Iyi dusun arkadasim her zaman baska bir yol vardir
    gregory_
    En dogrusunu kendin bilirsin, bu karar kolay alinacak bir karar degil.
     r4bia_
     Hayırrr saçmalama intihar bi kurtuluş yolu değil!! Lütfen böyle bişey yapma!! Bunun günahı çok büyük! 😢 Bak istersen gel konuşalım, dök içini rahatla. Borçlarına buluruz bir çaree mutlaka. Ben senle konuşmaya varım!! ama lütfen yapma böyle bişey 😢
      thetalentedmrripley
      Değer verdiğin/sana değer veren tek bir insan dahi varsa gitmeye hakkın yok. Bu dünyadan ayrılmak sana bir şey kazandırmayacak ama eminim ki birilerinin büyük kaybı olacak. Kesin kararlıyım diyorsan bile burada bize söylediklerini çevrendekilere de söylemelisin, mutlaka söyleyecekleri bir şeyler vardır ve tabi ki bizim soyleyeceklerimizden daha etkili olacaktır. Intihar bir çözüm değil, borç sahibi olmak da dünyanın sonu değil. Mücadeleye devam edersen eninde sonunda bu durumu aşacağından ve aslında düşündüğün kadar çıkmazın içinde olmadığını göreceğinden eminim.
       moon_night
       Ne diyeceğimi bilmiyorum... Bu zamana kadar dayanabildiğine kadar güçlü birisin. İnsanlar senden uzaklaşmış olabilir, borçların olabilir, hayatın alt üst olmuş olabilir. O zaman hayatını tekrar alt üst et belki bu sefer ki alt daha güzeldir... Biz dünyaya pes etmek için gelmedik, her şeye rağmen yaşamaya değer bir hayatımız var. Ve bunu yaşamalıyız. Şu an dikenlerle dolu bir yoldan geçiyor olabilirsin belki... Ama yolun sonu güzel çiçeklere çıkar her zaman, tabi eğer o yolu tamamlayabilirsen. Borç konusunda sizi teselli edemem veya öneride bulunamam çünkü bunu daha önce yaşamadım yaşım henüz küçük. Ama sizi anlayabilirim bundan emin olun. Büyük ihtimalle sizi vazgeçiremeyeceğim ama bu hayat her şeye rağmen yaşamaya değer. Elinden geleni herkes yapar, siz elinizden gelmeyeni yapın ve hayatta kalın... Umarım birini daha böyle konular yüzünden kaybetmeyiz. Unutmayın, siz, kim ne derse desin değerlisiniz.
        agac-ceviz
        saçmalama borç yüzünden hayatına kiyilirmi bak benimde vardı bir şekilde çözülür yapma hayatına kıymaya değermi
         irmak676
         Dostum ben de bunu denedim 2 defa emin ol çok kötü olucak, o hastanedeki günlerin,insanların sana bakışları... Gerçekten pişman olucaksın. Yapma derim. İstersen dök içini rahatla istediğine küfür et ama intihar çözüm gibi gelse de, herşeyin bitimi olsa da, mutluluğa erişecek olsan da yapma.
          deodorantsisesi
          Adam kendimi oldurcem diyor bunlar nasihat veriyor lan bir polisi arayım sizin duyariniza ufliyim kardeş görüyorsan yorumu cep numarani yaz bir konuşalım Çözeriz herseyi
           caresizcare
           Evet bende dertleşmen için dinlerim seni Herkesin dertleri var daha büyükleri var kendine gelip hayata yeniden bağlanmalısın!
            merve-dag5
            Aslında intihar etmek isteyen insanlar tamamiyle korkaktır benim gözümde . Sonuçta bu dünyaya bir amaç için geldik . Ve illaki zorluklar olacak , bizi anlamayan , seviyormuş gibi yapıp sevmeyen , güvenimizi zedeleyen, bizi kısıtlayan bir anne baba vs vs vs nedenleri yazarsam ohhoo sıralamadıkça sıralanır . Ama önemli olan senin tüm bu zorluklarla basa çıkabilmen o kadar güçlü olman... Sakin bana ben diğer insanlar gibi değilim güçsüzüm tarzında cümleler kurma her insan güçlüdür. Sadece bazıları yaşanılan olaylar karşısında daha da güçlenir o kadar . Şimdi demem o ki sebep ne olursa olsun intihar denen lanet şey aklınıza gelebilecek en son şey olsun. Gereken sevgiyi ilgiyi herkesten çok siz kendinize verebilirsiniz. Kendinizi sevseniz inanin ki gerisi de gelir ve mutluluk asla peşinizi birakmaz.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.