İntihar Etmeye Kalkışan Vatandaşa Sokağa Çıkma İhlalinden Ceza Kesmek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   vogelfrei
   Evet, gün geçmiyor ki devlet vatandaşın en zor anlarında yanında olmak varken hayatın sillesini göstermek üzere bir tokat atmasın. Daha geçen gün evi yanan adama, sigara içen belediye işçisine, arabasında yaşayan babaya ve oğluna cezalar kesen polis şimdi de intihara meyilli, mutsuz ve uçurumdan kendini atmaya niyetli birini önce bu eyleminden vazgeçirip sonra da 3.150 lira cezaya çarptırarak derdine dert ekliyor. Zengine ve güçlüye dokunmayan ama fakirin ve mutsuz olanın hayatını zehir eden polise acilen akıl fikir, beyfendiye ise iyi bir terapi/tedavi ve cezayı ödeyebileceği nakit diliyoruz.
    eski_bi_tanidik
    Yazık ya adamlar geçinememekten intihar ediyorlar bunlar daha ceza kesiyo
     cinayetvaraga
     ah be güzel kardeşim. gücü olan kazanıyor. olan mazluma oluyor. mazlumu ezenler iktidar ve onun kolluk kuvvetleri sokaklarda. mazlumu kollamak isteyenler de ya dinsiz, ya komunist ya da alevi diye yaftalanıp, küçük düşürülmek isteniyor.
      me_out_bye
      Bu işte devletin çirkin yüzü. Devlet nedir bilmeyen. OLAMAYAN. Ancak bunu yapar. Gariban var ortada. Ona el uzatmak yerine saçma sapan bir uygulama. - Ultra gereksiz. MANTIK DIŞI. Ancak gelişmemiş insanların bir ülkenin yapacağı bir iş. Devlete bütün parayı biz yani HALK verir. Dolayısıyla halka bunu yapmamalısın. Biz senin işleyişiniz. Biz olmazsak sen olmazsın. Artiz. - O vergileri o halk vermese. Ne o saraylarda meclislerde oturabilir ne de o zırhlı arabalara binebilirsin. Sokakta bağdaş kurur oturursun devrilmiş olarak.
       vsjvsjvsjv000
       Ben inanmıyorum.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.