17
25.12.2020
İnternetten Siyanür Alıp İntihara Kalkışan Gencin Siyanürün Sahte Çıkmasıyla Ölümden Dönmesi
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   suphelihoroz
   Maalesef kapalı kapılar ardında neler oluyor, kimler neler yaşıyor, nasıl hikayeleri yazıyorlar bilemiyoruz ama özellikle şu dönem herkesin zor şartlardan geçtiğini biliyoruz. Zaten ekonomik bir krizde olan ülkemizde yaşam şartları çok zor ve geçim derdi nerdeyse herkesin bir numaralı sorunu. İş bulamayıp, evlerde odalarda kendimizi hapsettikçe de bunun zararı bize oldukça dönüyor. Bugün de artık bu hayatın cefasını çekemeyecek bir noktaya gelen gencimiz, Kağıthane'de maalesef hayatına son vermeye karar verdiği için internetten sipariş ettiği siyanürü içiyor ve bekliyor. Ancak sipariş ettiğimiz hiçbir şeye güven olmayacağını kanıtlayacak nitelikle sipariş verdiği siyanür başka bir şey çıkıyor ve neyse ki hastaneye kaldırılıp sağlığı iyi duruma getiriliyor. İyi ki de böyle olmuş diyorum çünkü bence hayat bi savaş alanı ve insan mücadele ettikçe kazanıyor. En yakın zamanda tüm sıkıntılarının bitmesini diliyorum kendisine. Bir de Amerika'da bir kadın vardı, intihar etmek için kendine bir ip sipariş etmişti ve kendisini asmış ancak ip dandik olduğu için kopunca şirkete dava açmış ve milyonlarca dolar kazanmıştı. Bu arkadaşın da aynı stratejiyi benimsemesi onun yararına olacaktır. İnş diyelim.
   https://www.cnnturk.com/turkiye/olumden-dondu-intihar-etmek-icin-aldigi-siyanur-sahte-cikti
   https://www.cnnturk.com/turkiye/olumden-dondu-intihar-etmek-icin-aldigi-siyanur-sahte-cikti
    nickimdebileolmaz
    Gençler karar verirken duygularını ön planda tutuyor genelikle.
     me_out_bye
     İntihar edecek adamı bile dolandırmışlar. Adam onu bile başaramamış çevre yüzünden... Sen gel bu ortamda bir şeyler yapmaya çalış? Zor cidden. 🥴😵
      676irmak
      Güzel olay hoşuma gitti
       busecikcik
       ölmek üzereyken bile dolandırılmak. türkiyeye hoş geldinizz.
        monaiman
        İnsanlar ağız tadıyla intihar bile edemiyor...
         lutfen-ama
         Bu nasıl başlık ya bu nasıl başlık kafayı yiycem nasıl yaşanmış olabilir bu. Nasıl bir ülkedeyim ben çıkarın beni burdan.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.