İnternette Tanıştığınız Birisinle Evlenir misiniz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   karolunita
   Yakışıklıysa neden olmasın? Dfjxjfxfzfz her neyse şakayı bir kenara bırakıp düşününce hayır çünkü içinden başka biri çıkabilir sonuçta
    heygidigocadunya00
    Çevremizde bunun sayısız örneği var. Sonuçta İnternetten tanıştığımız insanlar da başka bir gezegende yaşamıyorlar. Doğru kişi olduğunu düşünüp güvendikten sonra tabiki evlenilebilir.
     _kimbusla
     Evlenmem desem büyük konuşup, tam tersi olur ondan dolayı kararsızım
      miller
      normal hayattan kimi bulacaksın ya. bankacısın yanındaki gişe görevlisi hatçe var. başka hayatın yok yani. senin hayatın olmuş gişedeki hatçe. onu göre göre yaşıyosun. hatçeden başka sosyal yaşamın yok. muhtemelen o hatçeyle evleneceksin kimi tanıyosun başka? kesinlikle oldukça normal bir durum. internetten tanışılan biriyle olur niye olmasın aq. günde 15 saat elimizde telefon. ne olacak başka?
       ex_troy
       Ben de sizin gibi düşünüyordum online oyundan tanıştığım biriyle güzel bir ilişkim oldu evliliğe doğru gitmedi ama gitse evlenirdim. En azından ön yargımı kırmış oldu. Tanışma ortamı illaki arkadaş ya da iş ortamı olacak diye bir şey yok. Artık böyle düşünüyorum.
        littlejohn
        Why not?
         thetiger
         E zaten günümüzde herkes sosyal medyadan ilerletmiyor mu ilişkiyi?
          merilolika
          nasıl tanıştığının bi önemi yok her internetten tanışan mutsuz her görücü usulü evlenen mutlu olmuyor anlatmakta ailelerle tanışmakta fayda vardır
           superkahraman
           insanlar tinderdan bile evleniyor artık
            deniz006
            Şahsen ben evlenmem ama büyükte konuşmamak lazım. Ha vakit geçirilir, flört edilir başka şeyler de yapılabilir belli bir zaman sonra ama evlenmek filan sanmıyorum yaaa... Ama büyük konuşmamak lazım. Benim tercihim her zaman gün içinde her zaman gördüğüm biriyle tarzında olurdu yani böyle internetten falan değil de.
             gilad-pellaeon
             evet. Kafamız uyuyorsa yada kalbimiz tutulduysa evlenirim
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.