İnternette Tanıştığınız Birisinle Evlenir misiniz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   karolunita
   Yakışıklıysa neden olmasın? Dfjxjfxfzfz her neyse şakayı bir kenara bırakıp düşününce hayır çünkü içinden başka biri çıkabilir sonuçta
    littlejohn
    Why not?
     badideasensei
     İnternetten tanışmış olman bir şey değiştirmez. Ailen illaki saygı duyar ve kabullenir. Eğer ilişkini devam ettirme sebebin yalnızca internetten tanışmaksa ve sen halen onu seviyorsan bırakma.
      heygidigocadunya00
      Çevremizde bunun sayısız örneği var. Sonuçta İnternetten tanıştığımız insanlar da başka bir gezegende yaşamıyorlar. Doğru kişi olduğunu düşünüp güvendikten sonra tabiki evlenilebilir.
       ex_troy
       Ben de sizin gibi düşünüyordum online oyundan tanıştığım biriyle güzel bir ilişkim oldu evliliğe doğru gitmedi ama gitse evlenirdim. En azından ön yargımı kırmış oldu. Tanışma ortamı illaki arkadaş ya da iş ortamı olacak diye bir şey yok. Artık böyle düşünüyorum.
        miller
        normal hayattan kimi bulacaksın ya. bankacısın yanındaki gişe görevlisi hatçe var. başka hayatın yok yani. senin hayatın olmuş gişedeki hatçe. onu göre göre yaşıyosun. hatçeden başka sosyal yaşamın yok. muhtemelen o hatçeyle evleneceksin kimi tanıyosun başka? kesinlikle oldukça normal bir durum. internetten tanışılan biriyle olur niye olmasın aq. günde 15 saat elimizde telefon. ne olacak başka?
         ordekkac
         Yani devir değişti. Nasıl biri olduğuna bağlı.
          0nur0zdemir
          Bak evlat sana bir çift sözüm var. Asla asla deme!
           gilad-pellaeon
           evet. Kafamız uyuyorsa yada kalbimiz tutulduysa evlenirim
            deniz006
            Şahsen ben evlenmem ama büyükte konuşmamak lazım. Ha vakit geçirilir, flört edilir başka şeyler de yapılabilir belli bir zaman sonra ama evlenmek filan sanmıyorum yaaa... Ama büyük konuşmamak lazım. Benim tercihim her zaman gün içinde her zaman gördüğüm biriyle tarzında olurdu yani böyle internetten falan değil de.
             superkahraman
             insanlar tinderdan bile evleniyor artık
              _kimbusla
              Evlenmem desem büyük konuşup, tam tersi olur ondan dolayı kararsızım
               merilolika
               nasıl tanıştığının bi önemi yok her internetten tanışan mutsuz her görücü usulü evlenen mutlu olmuyor anlatmakta ailelerle tanışmakta fayda vardır
                thetiger
                E zaten günümüzde herkes sosyal medyadan ilerletmiyor mu ilişkiyi?
                /
                0

                Tarihe Göre

                İçerik bulunamadı.