İnterneti ve Şarjı Olmasına Rağmen Mobil İnternetini Kapatan Tip
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Çevremdeki bir çok insan bunu yaparak beni WhatsApp mesajlarımın tek tik olması durumu ile baş başa bırakıyor. İnterneti ve şarjı olan bir insan neden kapatır ki mobil internetin? Anlayan ya da beni aydınlatmak isteyen bir adım beri gelsin.
    detokssuyu
    El alışkanlığı diyelim ben de yapıyorum. Kullanmıyorsan kapat diye bir şey var en nihayetinde. Bunun adı internetim biter korkusu da olabilir.
     gfb_efe621
     Yav benim babam da öyle diyorum internetin var açık kalsın ama nafile beni dinlemiyor." Ya internetim biterse " diyor.
      me_out_bye
      Ben 🤔. 😬😬😬😬. 😅. Valla bilmem ki 🤔 kapatıyoz işte 🤷🏻‍♂️. Şarj erken bitmesin diye mi boşa çükübaytlarımız bitmesin diye mi 🤔 Acaba neden ki bilmem. Öyle alışmışız. Öyle rahat ediyoz. Elime aldığımda açarım. Tak tuk tuş kilidi çizimi açımı. Şırt yukarıdan şeyi indirme int açma fışt geri ittirme fırlatma perdeyi. Sonra google chrome'cuğuma basma takılma ya da watsap ne işin varsa işte. 🤔🤷🏻‍♂️.
       libidio
       İletişimi bir tık azaltmak için
        sedefartuny
        Sessize dahi almaya üşendiğim bir milyon tane WhatsApp grubundan bildirim gelip dikkatimi dağıtmasın diye başvurduğum yöntem. Gerçekten çok faydalı oluyor.
         ninjalargeliyor
         Çalışan insanlar bilir. Özellikle iş ortamıyla whatsapp grup mesajları o kadar bunaltır ki uçak modunu bile aktif şekilde kullanırsın
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.