8
5.10.2020
İnternet’ten Covid-19 Testi Almak
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   detokssuyu
   Trendyol gibi online alışveriş sitelerinde çokça karşıma çıkıyor Covid-19 test kitleri. Satın alanların yorumları da bir hayli fazla. Merak ettim var mı bu testleri alan?
    peripedia
    Bana o kadar sahte ve o kadar anlamsız geliyor ki. 30 liraya olanları var. Kullanıcı yorumlarına ben de denk geldi. Biri 'O kadar şahane bir test ki insanın korona olası geliyor' yazmış. Şaka olduğunu düşünmek istiyorum.
     sedefartuny
     Ne kadar da tuhafız. Belirtileriniz varsa hastaneye gitmeli, testinizi bu şekilde olmalı ve kayıt altına alınmalısınız arkadaşlar. Sonra neden bitmiyor corona. Bitmez tabii böyle. Benim çok sevgili yöneticilerime de kutu kutu test çıkıyor. Belirti gösterilmediği durumlarda neden test olmak istenir anlayamıyorum. Maske takmamak için mi, insanları öpmek içim mi neden?
      okadin
      Merdivenaltı anlamsız testler değil ama bu testlere en nihayetinde insanların bir şekilde ulaşabiliyor olması gerek. Normalleştik malum, kendimizi bir noktaya kadar koruyabiliyoruz. Haliyle en ufak bir belirtide tedirgin oluyoruz. Hastanede test yaptırmanın daha riskli olduğunu düşünüyorum ben. Hastaneye gidip hasta olarak çıkan insanlar var maalesef. Bir şekilde bu testlerin ev ortamında da uygulanabiliyor olması gerek artık.
       mrlawyerkk
       Sakın güvenmeyin bu testlere. Para uzağı olduğunu düşünüyorum ben. Bu kadar çok firmanın bu kadar kısa süre içerisinde Covid test kitleri üretebilmeleri pek mümkün değil. Gebelik testi gibi basit bir kit değil bunlar.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.