Internet Explorer'ın Fişinin Çekilmesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Microsoft, 25 yıldır faaliyette olan Internet Explorer'ı 17 Ağustos 2021'de sonlandırma kararı aldı. Hoşça kal Explorer.
    cansevim
    geç bile kaldılar :D
     me_out_bye
     Rekabette geride idi. Sonunda mağlubiyeti kabul edip yoldan çekilme kararı verilmiş mantıklı delikanlıca. Başka alanlarda boy göstermeniz dileğiyle. Hoşçakal yadigar 🙋🏻‍♂️😊. Chrome reis Won. Mozilla 2. idi Tur bindirilen Explorer yarışı terk etti sayın seyirciler. Mola yerinde oturdu ve daha fazla devam etmek istemediğini dile getirdi. Google'un büyük destekçişi şampiyon Chrome u alkışlıyoruz 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻. Mozilla yı da güzel rekabetinden ötürü tebrik ederiz ✌🏻 Sahne kapanır. İnsanlar dağılır.
      zimbo
      Ruhuna El Fatiha :D
       sedefartuny
       Şükür, en azından yanlışlıkla tıklama gafletinde bulunduğumuzda resmen bir hafta sonra açılmasına şahit olmayız en azından. Doğru karar Microsoft efektif olmayan bir şeyi yaşamaya mecbur kılmak çok anlamsızcaydı.
        tucco
        Yine geç tepki veriyor lan şimdi fişi çekmişler 2021'de kapanacak lol :)
         mrlawyerkk
         Kullanan kalmamış demek ki. O kadar uzun zaman oldu ki explorer üzerinden çalışmayalı. Geçtiğimiz yıllarda çalıştığım kurumlardan birinin genel müdürü mütemadiyen explorer kullanıyordu. Başka bir alternatifi yokmuşcasına. Zamanı çok boldu sanırım.
          rotasizkerim
          Kim çekmiş?
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.