4
21.8.2020
Internet Explorer'ın Fişinin Çekilmesi
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   detokssuyu
   Microsoft, 25 yıldır faaliyette olan Internet Explorer'ı 17 Ağustos 2021'de sonlandırma kararı aldı. Hoşça kal Explorer.
    cansevim
    geç bile kaldılar :D
     rotasizkerim
     Kim çekmiş?
      mrlawyerkk
      Kullanan kalmamış demek ki. O kadar uzun zaman oldu ki explorer üzerinden çalışmayalı. Geçtiğimiz yıllarda çalıştığım kurumlardan birinin genel müdürü mütemadiyen explorer kullanıyordu. Başka bir alternatifi yokmuşcasına. Zamanı çok boldu sanırım.
       me_out_bye
       Rekabette geride idi. Sonunda mağlubiyeti kabul edip yoldan çekilme kararı verilmiş mantıklı delikanlıca. Başka alanlarda boy göstermeniz dileğiyle. Hoşçakal yadigar 🙋🏻‍♂️😊. Chrome reis Won. Mozilla 2. idi Tur bindirilen Explorer yarışı terk etti sayın seyirciler. Mola yerinde oturdu ve daha fazla devam etmek istemediğini dile getirdi. Google'un büyük destekçişi şampiyon Chrome u alkışlıyoruz 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻. Mozilla yı da güzel rekabetinden ötürü tebrik ederiz ✌🏻 Sahne kapanır. İnsanlar dağılır.
        tucco
        Yine geç tepki veriyor lan şimdi fişi çekmişler 2021'de kapanacak lol :)
         sedefartuny
         Şükür, en azından yanlışlıkla tıklama gafletinde bulunduğumuzda resmen bir hafta sonra açılmasına şahit olmayız en azından. Doğru karar Microsoft efektif olmayan bir şeyi yaşamaya mecbur kılmak çok anlamsızcaydı.
          zimbo
          Ruhuna El Fatiha :D
           monaiman
           Dopraa bol olsun
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.