Instagram Piknikçiliği
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   fikirsiz
   Instagram'da 'piknikçilik' adı altında paylaşılan bazı fotoğraflar görüyorum son günlerde. Çimene serilen rengarenk bez örtünün üzeri fotoğrafta güzel görünme ihtimali yüksek olan gereksiz ıvır zıvırlarla dolu. Yemek olarak sadece 2 tane kruvasan var. Piknik öyle olmaz ki. Doyulmaz ki iki tane kruvasan ile. Yapmacık. Çok yapmacık. Muhtemelen fotoğrafı çekip paylaştıktan sonra sofraya köfteler, biralar, cipsler, fıstıklar geliyodur ama kanıtlayamam.
    nasilyilandimi
    Beyler düşünsenize sevgiliniz size sürpriz yapıp pikniğe getiriyor sofrada sadece 2 dilim kek var. Ağır arıza çıkarırdım ben.
     tucco
     İnsanlar ne güzel özenip fotoğraf çekiyor niye kıskanıyorsunuz. Ben pikniğe gittiğim zaman kene korkusundan pantolonu çorapların içine teptiğim için inanılmaz bir görüntü kirliliği yaratıyorum.
      nobodyy1
      Bi de pikniğe çay getirmeyi unutanlar var! Mahvederim la pikniği
       meyvesebze
       Piknik mi bu? Et kokucak buram buram.Sacimiza ustumuze sinicek o koku.Ellerimize etin yagi giricek.Yikamak icin su aricaksin.Sonra koyverceksin amaaaannn diyip.Ust bas zaten batmis diip islak mendille siliverceksin.Sonra koycaksin cayini termostan.Sicacik...
        zimbo
        Sahiden ne zamandır pikniğe gitmiyorum ya bu pazar bir piknik yapayım xD
         eski_bi_tanidik
         Onun yanına bi mangal yakarsın
          bakimermicek
          Ee hadi güldük eğlendik. Etler nerede?
           mevsimlerdensnbahar61
           Bu gün gittim hiç güzel geçmedi oysa resimde nasılda kusursuz sahi hayatlar bir karede yargılansa keşke işin özüde görünen olsa
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.