Instagram Kullanmayan Erkek Profili Kaldı mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   helena22
   Keşke böyle bi erkek olsa dediğim bir erkektir. Vaktini sosyal medyaya harcamaz, gereksiz karı kız yürümesi yapmaz. Ona buna like atmaz, kadınlara zoomlamaz. Keşfeti zaten yoktur, olsa bile vücut fotoğrafı olmazdı zaten orda. İletişimini whatsapptan kurar, telefona aramadan mesaja bakar. Bi yere gittiğinde foto çekinmek için garip kasıntı tavırlara girmez, elinde kahve bardağı uzaklara dalmaz. Kıyafetlerini sürekli zaradan bilmemnerden almaz markaya takılmaz. Ön kamerada kendine dalmaz. Var mı böyle bi erkek kaldı mı ne diyosunuz? Bulur muyuz inş yakında? Bi hayır duası alalım ya.
    moon_night
    Kaldı
     littlejohn
     hesabı olup da aktif olmayanlar kaldı:)
      takmazuguramatakar1
      Ben kullanıyorum ama karı kız için değil. Sevdiğim ünlüleri, arkadaşları, mizah ve netflix i takip ediyorum.
       kitaptakikurt
       o kişi benim hiçbir sosyal medyayı kullanmıyorum vaktimi kitaplara harcarım iletişim ve iş amaçlı da whatsapp kullanırım
        lutfen-ama
        Ben bir tane tanıyorum ama...! 🤭
         seksenderece
         Aaa ben
          asit
          Yazdığın erkek profilini bulsan bulsan Ganj Nehri'nin kıyısında ya da Pakistan'da bulursun.
           mrsnl33
           Ben kullanmıyorum,buyurun.
            a.l.p.o.l.l.o.n
            Bende ne insta ne twit ne face var. Sadece wp kullanıyom o da bi zahmet olsun. Benim bir hayatım var işim var gücüm var. Derslerim ve hobilerimle ilgileniyorum hayatımı yaşıyorum kafam rahat. Şu instada boş boş bakınacağın kadar git biraz bulmaca kitabı çöz kâr kârdır. Teşekkürler :)
             berat-albayrak-official
             İnstagramımı annem açtırdı dünya görgüsüzlük merkezi resmen nerede koca sevdalısı paraya karşılık karısındaki kişiyle hoş vakit geçiren kadın varsa orada. Twitterım vardı samsundaki kadını öldüresiye döven adamı ölümle tehtid ettiğim için askıya alındım, facebook zaten dayıların kajvehanesine döndü, tek burayı ve redditi kullanıyorum. (r/burdUrban)
              kania_
              Kaldı nerden biliyonuz benim tanıdığım erkekler ınsta kullanıyo ama sadece benim için felan diyomuşum ssjsjsjsjjsjs
               faydafaydasz
               İnstagramı kapadım; çok zaman yiyordu. Facebook'u kapadım. Mecburi bir proje için açtım. Twitter'ı kapattım zamanında spoilerdan geçilmiyordu. En son snapchat vardı hala var gerçi 1,5 sene önce hikaye atmıştım. Hoş o zamanlar instagram böyle işlere girmemişti. Bu pandeminde döneminde sosyal mecralarınızı bırakmanız tavsiye etmem. Sıkılırsınız. İnstagram'ın insanları özentiliğe ittiğine inanıyorum. En son 6-7 önce böyle bir platformda birşey paylaşmaştım. En son üniversiteyden instagramım olmadığı için pişmandım... Sonradan aşka sevgiye olan inancımın kullananlara nazaran daha büyük olduğunu umudumla tescillendiğinde ön belleğimi 10 saniyelik videolarla doldurmamak hoşuma gidiyor.
                gorkem-bahadir
                Yaklaşık 6 sene oldu hiç bir sosyal medyam yoktu. Taki 2 ay önce bir Twitter hesabı açtım. Orada da yalnızca formula 1 haberlerini takip ediyorum. Senelerdir hiç sosyal medya kullanmadığım için pişman değilim. Çünkü sosyal medya, gerçek bir sosyal hayatı öldürüyor. İki kelam sohbet için arkadaşlarınla buluşuyorsun herkesin elinde telefon bu sebebten bir hayli düşmanım sosyal medya hayatına :))
                 blackk
                 İns,tw,fc hiçbiri yok temiz aile çocuğuyum 😇
                 /
                 0

                 Tarihe Göre

                 İçerik bulunamadı.