Instagram Hikayeleriyle Doğum Günü Kutlama Trendi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gulfemkaya
   Instagram kullanan arkadaşlar beni çok daha iyi anlayacaktır. Pandemiden önce de çok sayıda insan kendi hikayeleri üzerinden arkadaşlarının doğum gününü kutlardı fakat pandemi ile birlikte kimse yüz yüze kutlama yapamadığı için mi bilmiyorum ama doğum günü sahibinin yüzlerce hikaye attığı durumlarla biz de herkesin doğum günü tarihini ezberler olduk. Benim için sinir bozucu olan kısım herhalde kişisel bazda paylaşımlardan ziyade doğum günü olan kişinin kendi hikayesinde bakın benim ne kadar çok arkadaşım, ailem, tanıdığım var şovuyla birlikte bizi fotoğraflara boğması. Her yerden çıkan kalpler ve samimiyetsiz sözler. Bu durum sadece beni mi rahatsız ediyor?
    asit
    Veba gibi yayılıyor bu olay. İnsan üşenir yav 4783484 tane hikaye atmaya
     eo110
     Çok haklısın.Bir aralar da video isteme muhabbeti vardı. Doğru düzgün tanımadığım insanların sevgililerine bile video çekip göndermiştim. Neyse ki o trend bitti gibi
      merivella
      Keşki sadece doğum günlerinde olsaydı biri öldüğünde bile bunu durum yapıyorlar bilmiyorum samimiyetsiz geliyor bana
       kafatamircisi
       Benimde çok hassas olduğum bi konu kimse benim alanıma girip doğum günü pasta emojisi kutlama emojisi atmasın dedim beni bilirler aynı şeyi benden de beklemeyin sevmiyorum bu tür şeyleri dedim illaki kutlayacaksan ararsın müsaitsem açarım. Senin benim dpğum günümü kutladığını bilmem kaç tane insanın görmesine ne gerek var.
        detokssuyu
        Şaka mısınız siz ya? Ne var bunda abi? Arkadaşları kutlamış onu paylaşmak ayıp mı yanlış mı? Kutlamalara teşekkür maiyetinde bir şey bu.
         nobodyy1
         Işte sonra benim gibi ayda yılda bir kez girersin instagram'a. Sahte Fotoğraf yok, gıcık kalpler yok, kafan rahat, oh miss.
          ulanayca
          Doğum günü sahibi kişisinin bütün bu hikayeleri kendi hikayesine koyması var bi de. Yapmayın etmeyin ya
           littlejohn
           Dogum gunu kutlamal issizliktir:) ustune bir de milyon tane hikaye eklemek falan tamamen reklamciliga gosterise girer:) (Linc is coming sjsksb)
            eski_bi_tanidik
            O paylasilanlari alıp kendi hikayesinde paylasmasi 🙄 ama napacaktı başka 🤷‍♀️
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.