Instagram'da Kadınların ve Erkeklerin Bol Bol Teşhircilik Yapmasının Normalleşmesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   acurrr
   Instagrama bir giriyorsun kadınların verdiği pozlara bakıyorsun hepsi götünü en güzel açıdan gösterecek şekilde çekmiş. bazı uyanık tipler var mesela. 5 tane fotoğraf paylaşıyor ama 4. sıradaki pozu koymak için onu koymuş. 4. pozunda hafif eğilmiş memeler çok belli oluyor diye. diğer geri kalan 4 poz öyle yalandan atılmış esas amaç 4. fotoyu göstermek. erkekler de öyle. spor salonuna gidip kendini kasıp pozlar vermeler yarı çıplak halde. bunların yaptığı teşhircilik ama toplum tarafından garip bir şekilde yadırganmıyor. kadınların ve erkeklerin bu teşhirciliği sosyal medyada farklı işliyor. yeterince güzel ya da yakışıklı olursan zaten sapık olmuyorsun, öyle bir damga yemiyorsun. toplum böyle şeylerde harika ikiyüzlülük yapabiliyor. hayırlı teşhirler diliyorum herkese.
    eksi_pirasa
    isteyen istediğini paylaşır. beğenmiyorsan takip etmezsin.
     patronicee
     Soyumuz sopumuz-çoluğumuz çocuğumuz alıştı. 4 yaşındaki kızım söylüyor '' anne eksteksis yap dudaklarına''. O ne kızım diyorum; -hilal' in annesi dudaklarını büyütmüş sen de yaaap. - gerek yok kızım öyle şeylere, biri anlatınca sen dinleme böyle şöyler. - ozaman memöşlerini büyüt annee, yutupta gördüm büyük memöşleri çok güzeller. Buyur buradan yak.
      tsukyomi
      Arz talep meselesi. Toplum bunu beğeniyor ki yapıyorlar. Bence bir problem yok, herkes diğer insanın haklarını işgal etmedikçe istediğini yapsın. Muhafazakarlar endişeleniyorsa bu yerlere girmesin, çocuğu olanlar filtre koysun. Zamanında Neuer'dan SS üniformalı teşhircilik yapmasını bizzat talep eden bir insan olarak söylüyorum bunu..
       imailahorsilahh
       Bu tarz görsellerin, kişinin sırf kendi öz beğenisine hizmet etmesi adına paylaşılmış olması ihtimali? Artık bir şeylerin sadece el aleme "iyi","güzel","seksi","sempatik". Gözükmek adına yapılmadığını kavrayın.
        cinayetvaraga
        Bazıları da baktı para oralarda, ee müsteri de bol. napacaklar? basacaklar popo, meme, s*k, sixpack, omuz, karın göbek... oraya harcadıkları mesaiyi başka yere harcasalar eminim ordan da yürüyebilirlerdi.
         beril_sudee
         isteyen istediğini paylaşıyor ben de bakıp geçiyorum tercih meseleesii
          afroditgibiyim
          algı çok yanlış bir yöne kaymış durumda bu yüzden onlarda bu şekilde yaparak para kazanmak istiyorlar
           kalpci
           Yeni sosyoekonomik kültürel eksende her insan bir markadır, yatırımları ve pazarlayacağı ürünler vardır, piyasa bu pazardan pay alır ve çeşitli ek ürünler pazara katılır. Tercih eden kadının gtü ürünüdür. Sipor ve estetik yaparak gtünü kaldırır, sora parmak ucuna basıp yan dönerek onu görselleştirir ve yatırım haline getirerek pazarlar. Memettoları ve tutuşkosunuda zaman zaman ürün portföyüne ekler. Bu gibi görseller krem ve tuvalet kağıtlarının satışlarına da yansır ve böylece mikro ve makro ekonomik döngü başlar Garipsenecek bşi yok yani
            marvelhulk
            ınstagram böyle bir sey değil mi kendini göstermek begendirmek bir de o kadar fazla örnek var ki etrafımızda insanlar popüler olmak istiyor
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.