Instagram'da E-Büyücüler İle Eski Sevgiliyi Geri Döndürmeye Çalışmak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Benim çok sık karşıma çıkıyor bu ritüel olayları. Modern büyü aslında adına da ritüel demişler. Hatta büyü değildir dolayısıyla ritüeller günah da değildir açıklamaları ile karşılaştım google aramalarımda. Kağıda eski sevgilinin adı, annesinin adı falan yazılıyor 3-4 tekrar bir şeyler daha yazıyorlar, o kağıtları gömüyorlar ya da bir yerlere koyuyorlar gibi gibi deli saçması eylemler. Sonrasında bakın eski sevgilim aradı, eski sevgilim mesaj attı gibi kanıt niteliği taşıdığı düşünülen paylaşımlar yapıyor insanlar. Sayıları da bir hayli fazla. Adına enerji diyorlar astrolojiyi bu saçmalığa meze ediyorlar. Kedilerin, köpeklerin patilerini kesiyor bu insanlar bu saçmalığa inanıp. Vakti zamanında Medyum Memişlerle, Ketolarla bu olayı normalleştirdik şimdi hayvanlar sırf bu nedenle hayatlarını kaybediyor. Dediğim gibi ritüeller büyü değil, kağıda isim yazılıyor, kimseye zararı yok diye pazarlanıyor ama öyle değil. Kaldı ki bu işin bir de dolandırıcılık boyutu var. Kapkaranlık fonlarda gizemli gizemli videolar çekmeye çalışan kendine enerji koçu, medyum ya da astrolog zaman zaman şaman diyen bu insanlar resmen dolandırıcı. Bu dolandırıcılara para kazandıran, bu saçmalıklara inanıp uygulayanlar da Z kuşağı.
    baybars_turan
    "Giden gitmiştir zaten..." -Sezen Aksu
     unutulmus
     konu dönüp dolaşıp nasıl z kuşağına geliyor ya. esas bu büyüye merakı olanların hepsi yaşını başını almış kimseler. daha sonra onlar da evlatlarına öğretiyor suçlu yine z kuşağı oluyor. ama instagram'dan büyü almak gerçekten dehşet verici olay ya. düşünsene kargoyla büyü yolluyorlar sana :)
      omer-yildirim30
      Büyüden uzak durun arkadaslar. Hem Haram. hem basarili olsa bile, büyünün etkisi gittiginde basiniza Bela olur. Allahü tealadan herseyin hayirlisini isteyiniz. Hem sevgili diye, size halen na-mahrem olan kisiye yaklasmayiniz. Evlilige niyetiniz var size, nisan yaparsiniz, Aillerinizin rizasini alirsiniz. kimse magdur olmaz.
       strangestar
       Cehaletimizin kanıtı bazı kişiler de bunu fırsata çeviriyo gerçi güdülecek koyun 🐑 bolsa bı kişi çobanlık yapar elbet
        raselika
        Eski sevgilinin ismini hatta varlığı komple hayattan silebilecek büyücüler varsa kendilerinden bir randevu almak isterim. Zira çok gerekli olduğu bazı durumlar var da.
         peripedia
         E-büyücü mü? Tövbeler olsun. İlk defa duydum ve şoklar içerisindeyim. Bu noktaya kadar gelmişiz demek bu işte. Dikkatli olmak lazım ne olur ne olmaz. Ben çok korkarım böyle şeylerden.
          mrlawyerkk
          Yok artık. Buna inanlarlar var mı gerçekten? Nasıl 21. yüzyıl lan bu? İnsanlar işini biliyor dolandırılmaktan bıkmadı bizim halk. Onlarda haliyle bu açığı dolduruyorlar. Talep olunca arz da oluyor. Bu kadar salak olmasalarmış ne diyeyim.
           _poseidon_
           Gerizekalılılıktır.
            wb-
            cüzi bir miktar karşılığında her türlü büyü yaparım =>dm
             patavatszmelek
             Valla Z falan bilmem. 32 yıllık hayatımda yaşlısından gencine herkesin nedense denediği duyduğum bir olay. Dün büyü deniyordu, bugün ritüel, fark eden bir şey yok. Kocaman bir saçmalık olmasının yanı sıra Hayvanlara herhangi bir konuda eziyet eden kim varsa, gebersin gitsin. Bu tip insan sıfatını dahi yakıştıramadığım yaratıklar barınmamalı dünyada...
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.