Instagram'da E-Büyücüler İle Eski Sevgiliyi Geri Döndürmeye Çalışmak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Benim çok sık karşıma çıkıyor bu ritüel olayları. Modern büyü aslında adına da ritüel demişler. Hatta büyü değildir dolayısıyla ritüeller günah da değildir açıklamaları ile karşılaştım google aramalarımda. Kağıda eski sevgilinin adı, annesinin adı falan yazılıyor 3-4 tekrar bir şeyler daha yazıyorlar, o kağıtları gömüyorlar ya da bir yerlere koyuyorlar gibi gibi deli saçması eylemler. Sonrasında bakın eski sevgilim aradı, eski sevgilim mesaj attı gibi kanıt niteliği taşıdığı düşünülen paylaşımlar yapıyor insanlar. Sayıları da bir hayli fazla. Adına enerji diyorlar astrolojiyi bu saçmalığa meze ediyorlar. Kedilerin, köpeklerin patilerini kesiyor bu insanlar bu saçmalığa inanıp. Vakti zamanında Medyum Memişlerle, Ketolarla bu olayı normalleştirdik şimdi hayvanlar sırf bu nedenle hayatlarını kaybediyor. Dediğim gibi ritüeller büyü değil, kağıda isim yazılıyor, kimseye zararı yok diye pazarlanıyor ama öyle değil. Kaldı ki bu işin bir de dolandırıcılık boyutu var. Kapkaranlık fonlarda gizemli gizemli videolar çekmeye çalışan kendine enerji koçu, medyum ya da astrolog zaman zaman şaman diyen bu insanlar resmen dolandırıcı. Bu dolandırıcılara para kazandıran, bu saçmalıklara inanıp uygulayanlar da Z kuşağı.
    unutulmus
    konu dönüp dolaşıp nasıl z kuşağına geliyor ya. esas bu büyüye merakı olanların hepsi yaşını başını almış kimseler. daha sonra onlar da evlatlarına öğretiyor suçlu yine z kuşağı oluyor. ama instagram'dan büyü almak gerçekten dehşet verici olay ya. düşünsene kargoyla büyü yolluyorlar sana :)
     mrlawyerkk
     Yok artık. Buna inanlarlar var mı gerçekten? Nasıl 21. yüzyıl lan bu? İnsanlar işini biliyor dolandırılmaktan bıkmadı bizim halk. Onlarda haliyle bu açığı dolduruyorlar. Talep olunca arz da oluyor. Bu kadar salak olmasalarmış ne diyeyim.
      baybars_turan
      "Giden gitmiştir zaten..." -Sezen Aksu
       strangestar
       Cehaletimizin kanıtı bazı kişiler de bunu fırsata çeviriyo gerçi güdülecek koyun 🐑 bolsa bı kişi çobanlık yapar elbet
        peripedia
        E-büyücü mü? Tövbeler olsun. İlk defa duydum ve şoklar içerisindeyim. Bu noktaya kadar gelmişiz demek bu işte. Dikkatli olmak lazım ne olur ne olmaz. Ben çok korkarım böyle şeylerden.
         detokssuyu
         Bir arkadaşım çok merak etti ve denedi gecenin bir vakti bahçeye çıkıp kağıdı bir yerlere falan sakladı. Sonuç tabii ki yok. Yani insanlar merak ettiklerinden ya da sıradan hayatlarına bir renk gelsin diye de yapıyorlar bunu. Bunun için birilerine para verme mevzuna gelirsek o başlı başına kerizlik zaten.
          damat-berat-official
          Büyü itemleri; Peçete Kalem Hayal Gücü (o rastgele şekiller için) Mum
           gulfemkaya
           yani büyük konuşmak istemiyorum da böyle şeylere para harcayanların da dolandırılmasına üzülmüyorum
            ozymandiase
            Tutan varsa bizim kızın saç teli hala yatağımda. Sevmiyor değildim yani. Bana biraz bağlansa fena olmaz çok umarsız bir kadın.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.