Instagram Anneleri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   busrawashere
   "Kadınlar yüzyıllardır, erkek görüntüsünü gerçek boyutlarının iki katında gösterebilen enfes bir güce sahip büyülü birer ayna görevini yerine getirmişlerdir." Bugün aklıma Instagram anneleri geldi. Sorun onların her şeyi düzeltmeye çalışması değil her şeyin onların üstünde olması. Bir insan çalışmıyor diye tüm işi onun üstüne yığarsan sonucu öyle olur. Hayat Bilgisi dersinde herkesin birden fazla rolü olabilir diye görmüştük ama bir insan; anne, iyi bir eş (?), yemeği yapan, tüm odayı temizleyen, senin giyip attığın üstü yıkayan-ütüleyen-katlayan, çocukları okula götüren, ödevlerine yardımcı olan, okul işleriyle uğraşan, ev sorunları ile uğraşan ve sayamayacağım kadar çok işi yapan kişi. Sonunda da ödül olarak 5 dakikalık zevk. Zamanları yarısından fazlası sayabildiğim kadar işle, kalan diğer zamanı da bu tarz şeylerle harcıyorlar. Sonra da bu insanla tartışabileceğin konu arıyorsun ama yok. Tek ortak noktanız akşam diziniz. Ortak nokta bulamayınca da sonuç boşanma.
    moonlight3rd
    Ne sevdiniz kendinizi beee.
     zimbo
     Fotograflari görünce acıktım ve bu yüzden bisey diyemiyorum
      daisyyy
      İnstagram annelerinin mi işleri çok ben anlamadım. Sırf onların değil tüm kadınların işi çok. Ki onlar ellerinde telefon 7/24 çoluğunu çocuğunu paylaşıyor. Reklamlardan para kazanıyorlar. Biz ev kadınlarının öyle bir şeyi de yok.
       android_dahaiyi
       bazı instagram annelerinin yaptığı çocuk suistimalinden başka bir şey değil bence. küçücük çocuklarını herkese servis ediyorlar. belki istemiyor çocuk ama sırf annesi istedi diye eğleniyormuş gibi yapıyor
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.