İnsanlarla Sohbet Ederken Konunun Hep Ekonomiye Gelmesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gameofdio
   Eskiden sohbetlerle nadiren ekonomiyi konuşurduk ama artık ekonomi dışında çok az şey konuşuyoruz. Örneğin bir yoğurdun 10 TL olmasını konuşuyoruz saatlerce. Muhabbet illa ki ekonomiye geliyor. Bu durum o kadar sıkıcı ki hiç bir şeye heves kalmıyor.
    ralph-nir
    Çünkü kanayan yaramız
     badideasensei2
     Kardeşim anlattı, bu gün arkadaşları ile bir video izlemişler. Haber kanalının yayınına ait. Yıllar öncesinden, sağ altta dolar 4 TLydi abla imrenerek baktık, gözümüz hemen ona kaydı dedi. Ne diyeyim. Küçücük çocuklar dahi ekonomi konuşuyor. 5 yaşındaki daha okuma yazma bilmeyen kardeşim bile TV açık onun ışığı yeter diye salonda ışığı kapatıyor, böyle daha iyi tasarruflu olur diyerek... Bende örnek bol, sayısız yazarım buraya. çözüm var mı? Asıl merak ettiğim bu.
      kalpci
      Her yerde konu ekonomi… ekonomi… - Hayır ya takmak istemiyorum o salak şeyi - Ertesi günü hapı kaç lira biliyor musun sen? - Dışarı olsa - Yok canım, yemezler. Takacaksın, indirimden aldım, 6 kutu 3 kutu fiyatına (30 dk sonra) - Atma onları, yıkar yeniden kullanırız - Yok ebesinin nikahı - Şakaaaaa 🙃
       android_dahaiyi
       gündem bu ne yapalım. biz de sinemadan, tiyatrodan, gitmek istediğimiz yerler hakkında konuşmak istiyoruz ama onları yapmak için para lazım ve para konusunu açınca otomatik ekonomi hakkında konuşmaya başlıyorsun
        detokssuyu
        E ne yapalım cebimizde para olmayınca olan para da eriyince ülke ahvali kötüye gidince konu öyle ya da böyle dönüp dolaşıp ekonomiye geliyor.
         goygoysporz
         Çünkü gündem bu ve insan yaşamındaki en önemli araç para
          diziizlio
          Ekonomi, kaos, dram, gelecek kaygısı :) bunlar konuşmalarımjzın temel kavramları artık
           eflayilmaz
           Diodaki konu bile sadece ekonomi twde oyle her yerde ya normal sohbet edemez oldui
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.