İnsanların Umursamadığı Ama Gerçekten Umursamaları Gereken Şeyler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrsnl33
   Sağlık olabilir.
    leb
    başka insanlar
     sairsel
     Doğa
      nldr
      Nezaket.
       kalpci
       Demir eksikliği... Düşündüğünüzden daha ciddi. İstatistikleri okudum zeka ile birebir ilintili. Ülke insanının IQ sundan bu kadar şikayet ediyoruz. Araştırmalar gösteriyor ki demokrasi IQ ile paralel yapılanıyor. IQ da demir ile paralel. Henüz ilk 1 yaşta başlıyor ihtiyaç. Çocuk 2 yaşına geldiğinde beynin %95'i tamamlanmış oluyor. Sonra istersen demirden havuza sok boşuna. İlk 1 yaşta demir desteğini iyi veren bir ülke değilmişiz, sonuçlarda ortada. Net demir eksikliği. Çevrenizde 0-2 yaş çocuğu olan anne varsa bebeğine demir damlası versin, uyarın... Vatan için, dünya için. Ciddiyim, IQ düşük, sorunların kaynağı o... Sağlık ocaklarında bedavaya veriyorlar, kullanmıyor aileler, çocuklar mal oluyor, o mal çocuklar büyüyor ve oy atıyor arkadaşlar... Ciddiye alın
        mrlawyerkk
        Ülkenin batmakta olduğu. Sıtmaya razı oluyoruz arkadaşlar. Böyle nasıl yaşayacağız? Biraz umursayalım ve sesimizi çıkaralım olur mu?
         acurrr
         amcaoğlu sevgisi
          fairytale-
          Ben.
           catherine-earnshaw
           -Düzenli spor -İyi bir çevre edinmek; gerçekten iyi niyetli, düzgün arkadaşlar edinmek -Düzenli kitap, makale vs okumak -En az bir sanat dalıyla uğraşmak ve eserler üretmek. -Yaşam kalitenizi yükselten bir partner edinmek (opsiyonel)
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.