İnsanların Her Şeyden Şikayet Etmesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eliff04
   Etrafımda kime baksam sürekli bir şikayet etme halinde. Sosyal medyada da durum aynı şikayet etmeye gelince herkes herşeyden şikayet ediyor ama gösteriş yapmaktan da geri kalmıyor. Bıktım artık bu durumdan
    nilidiyebilirsiniz
    şikâyet etmemek mümkün değil ki ellerim mahvoldu konya ayazından, sen nasi yasiyosun kızım burda :D
     gregory_
     https://www.youtube.com/watch?v=fZMaFK9Vg1Q
     https://www.youtube.com/watch?v=fZMaFK9Vg1Q
      android_dahaiyi
      ne yapalım kardeşim kendimizden daha beter durumdaki birini referans alıp bir şükür mastürbasyonunun içine mi girelim? insanlar hayatından memnun değil ve bundan da gayet de şikayet edebilirler. asıl sıkıntı insanları "aç değil açıkta değilsin" diye yaşadığı zorluğu basit bir şeymiş gibi göstermeye çalışan insanlar.
       buse01
       Ee napalım çoğu zaman bu gerekiyor yaneh
        kalpci
        Mutlu olmayı nesnelliğe odaklayan insan mevcut sistemde asla mutlu olamaz ve sürekli şikayet eder. Varlık; sahip olmak değil sonucu olmasada çalışmak ve üretmektir, süreçte yaşananlar mutluluğa evrilir. Banka hesabı ya da kıskandığı ikonların magazinine ulaşamayan zavallı insancıklar; Gözyaşınız dinmeyecek ve şikayet ettiğiniz hiç bir şey düzelmeyecek. “Ya o pamuk öyle mi sokulur ya” Diye diye öleceksiniz
         bizimkiz
         27 senedir evliler ve hala annem anı şeylerden şikayet eder babam da aynılarını yapar belki başka bir yol denese sadece bir kerecik istediği olucak ama hiç değişmedi (anneden gelen kodlar olduğunu düşünüyorum anneannemde aynı şekilde dedeme yapıyo bunu )
          mrlawyerkk
          Çünkü bu ülkede yaşam zor ve şikayet edecek o kadar fazla şey var ki. İnsanların da mutsuz tabii. Durum böyle olunca herkesin dilinde bir şikayet.
           kisi
           Gelişim için önemli bir adımdır. Ancak o adımda sıkışıp kalmak da fayda sağlamaz. Araştırma, çözüm üretme, önleme, çözme gibi adımlar da var. Şikayetimiz ne ise çözelim. Kökten çözmenize gerek yok. Her işin %100 tamamlanmasına gerek yok. %0.00001 çöz ama çöz.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.