79
13.11.2020
İnsanların Hayatlarına Dair En Merak Ettiğin Şey Ne?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   okadin
   İnsanoğlunun doğasında merak var. Birçoğumuzun sosyal medya bağımlısı olmamızın nedeni başkasının hayatına dair merakımız. Ehlileştirilmemiş merak deniliyor buna. Bizi bir yerden alıp bir yere götürmüyor, bir amaca hizmet etmiyor ama yine de içimizde bir yerlerde. Ben insanların aylık kazançlarını merak edenlerdenim. Kimseye gelirini, giderini sormam ama içten içe kafamda hep bir hesap kitap döner.
    mevsimlerdensnbahar61
    Şimdi şöyle hiç bişe
     sedefartuny
     Kimse söylemeyecek büyük olasılıkla ama herkes birbirinin seks hayatını merak ediyor.
      tam1peach
      tayyibin net serveti
       detokssuyu
       İnsanların maaşlarına bir ara ben de takmıştım. Birkaç kişiye sordum ve ağzımın payını aldım artık merak etmiyorum.
        kaaninteyzesi
        hiç merak etmiyorum. hepimizin hayatı birbirinden beter
         peripedia
         Kişisel bakımını ve temizliğini iyi yapıyor mu yapmıyor mu? Bu sorunun çok önemli olduğu bir dönemdeyiz arkadaşlar. Yıkamaktan ellerimin aşındığı şu zamanlarda insanları değerlendirirken tek kriterim bu.
          monaiman
          Elon musk mı daha zengin Tayyip mi?
           asit
           yolda yürürlerken nereye gittiklerini merak ediyorum
            mrlawyerkk
            Şu sıralar insanlara dair en merak ettiğim şey karantinada olup olmadıkları? Sosyal hayatlarını benim gibi sınırlandırıp kendilerini eve mi kapattılar yoksa dewamke modunda takılıyorlar mı gerçekten bilmek istiyorum.
             ladydisko
             kütüphanede ya da kitapçıda ne aradıklarını ve sevdiklerini merak ederim okuduklarında ne düşündüler acaba kitap hakkında merak ettiklerim en çok bu bazen yardım ederim çoğu zaman yeni kişilerle tanışırım sosyalleşmek için en güzel yer
              lellu
              Merak etmiyorum.
               busrawashere
               beynindeki glikoz miktarı ve kaç miligram oksijen israfı yaptığı
                alperushchev
                Seks hayatı, dini yaşam vs gibi tabular olabilir
                 me_out_bye
                 Merak etmem hiç. İlgimi çektiyse onu tanımak için sorarım sadece. Kimseyle hiç işim yoktur. Fazla aşırı meraksızım heralde. Beni hiç ilgilendirmez. 🤔🤷🏻‍♂️ Gereksiz bilgi. Yolda gideni falan demişler. Benim için çok yeni bayağı acayip yani bunlar. Ama duyması hoş oluyor. İnsanlarla arandaki farkın' farkına varıyorsun xd 🧐😐🤷🏻‍♂️. -- Maaşın günü gelir yatar. Herkes sorar, tartışır. Ben ne kdr yattığina bile bakmam. Kaldı ki insanların parasını merak edecem 🤔 Kazanmışım dursun derim durur işte. İhtiyacım oldukça harcarım bakarım miktara ne var o zmn. 🤔🤷🏻‍♂️ Bunların hepsi tatsız işler. Bana kalsa hatta hiç uğraşmıcam alakam olmayacak bu işlerle ama sabancı oğlu değilsin kurulu hayat verip al ye evladım diyen olmamış. Ondan yani yapıyon işte. Yoksa hiç kasmam. İyi de kötü de bayağı. Ben niye böyle olmuşum ki 🤔😐
                 /
                 0

                 Tarihe Göre

                 İçerik bulunamadı.