100
16.11.2020
İnsanların Gereksiz Yere Övündükleri Şeyler
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   detokssuyu
   Çayı şekersiz içmek. Ülkece en çok ve en gereksiz yere övünüp durduğumuz durum bu bence. Herkes göğsünü gere gere "Ben şeker kullanmıyorum, çayımı şekersiz içiyorum" diyor. Üzerine birde "Çayın tadı asıl böyle çıkar" dersi alıyoruz bu abiler ve ablalardan. Son zamanlarda televizyon izlemiyor olmakla övünenelerin sayısı bir hayli fazla. Ha birde ünlü bir akraba ya da bir ünlü ile tanışma durumunda övünmelere doyamıyoruz.
    mehmet_08
    netflix izlemek sanki imax de filmin galasına gidiyolar
     mevsimlerdensnbahar61
     Yook artık çayı şekersiz içip bi de övmek hee yoook yook ben okumadım sen yazmadın bunun olabiliri mümkün değil
      visnelikapkek
      Çocukları
       tivayci
       Kilo vermek. Sanki bana verdin. verdiysen kendine verdin, sktir git.
        kisacadeniz
        akademik başarı
         asit
         senelerdir televizyon izlemiyor olmak
          talihsizinteki
          kahveyi sert içmeleri
           gizemino
           Sağlıklı beslenmek
            eski_bi_tanidik
            Gebel olarak takipçi ve begeni sayısı:/
             gregory_
             Çayı şekerli içmeleri Kahveyi sütlü içmeleri Alkoldan nefret etmeleri
              sedefartuny
              Küçükken sarışın olmak. Belki aranızda duymayanlar vardır ama ben bu muhabbete çok maruz kaldım. Biliyor musun ben küçükken sarışınmışım, saçlarım lüle lüleymiş gibi gibi.
               mrlawyerkk
               Kopya çekmek. Çok iyi bir şeymiş gibi anlatılır anlatılır bir yetenek oluğunu düşünülür. Bizde kopya çektik ama bunun bir maharet olmadığını biliyoruz.
                okadin
                Evleri, arabaları, kıyafetleri maddeye verdikleri değer, kendilerini değil bunları pazarlama çabaları. Kendileriyle değil sadece bunlarla övünebiliyor olmaları.
                 impactresponse
                 Birtakım şeyler ve diğerleri.
                  monaiman
                  Detoks suyu içmeleri.
                   emine1_ozkn02
                   Zaten yapmalari gereken bir seyi yapinca ovunmek cok gereksiz mesela cope cop atyolar aa ben cevreciyim havasina giryolar halbuki ztn copun yeri copluktur yapmalari gereken bir sey zaten o
                    dr.rock
                    Memleketleri
                     csa
                     - 3000-4000 tl kirada oturup bir de borç harç BMW, Mercedes'lerin ikinci elini almak. (Genel olarak marka ve pahalı ürün merakı. Bazı ürünler için tamamen boş bir kazık yenir, 10 tl ye başka yerden alabileceği ürünün aynısına sırf logo için 100 tl verilir. Bazen ise kişi gerçekten üst segment bir ürün alır fazla para verip ama aslında ucuz olandan farklı olan özelliklerini kullanmıyor veya farkını algılamıyordur, bu farktan yararlanmıyordur bile. Özetle, cahilce ve sırf millete hava atmak amacıyla alınan pahalı ürünler. Üstelik, bazı insanlar o kadar içselleştiriyor ki bu hareketi, herif artık gerçekten kendini BMW sever, Apple hayranı falan sanıyor. Zannedersin adam o markadan pay alıyor yada o markadan bir kazancı var. :D) - Aslında düşününce övünülen herşey gereksizdir denebilir. Bir insan ciddi bir başarı elde ettiğinde gerçekten bununla övünerek kendini iyi hissetmesi gerekli mi ? Bence zaten eğer gerçekten önemli ve güzel bir başarı vs. söz konusu olursa kişi zaten kendi başına da bunun övgüsünün verdiği mutluluğu, huzuru herhangi birine havasını atmadan hissedebilecektir. (Yakınlarımız veya insanlarla bazı şeyleri paylaşma arzusu vs. bambaşka şeyler, tamamen övünme üzerinden değerlendirmeye çalışıyorum işi, arada incecik bir çizgi var aslında )
                      nykskaos
                      Emek harcamadan sahip oldukları her şey.
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.