İnsanları Değişik Olan Şehirler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bahtsizbiri
   K****
    amakafamiznasiguzel
    adana diyerek konuyu tartışmaya kapatıyorum :) cınım memleketim
     tiroyitbezi
     Klişe olucak ama bence kesin Trabzon. Bir samsunlu olarak söylüyorum dünyanın en cins insanları. Eniştemin babasıyla arasında geçen psikedelik bir diyalog örneği -baba niye oraya girmedin adam ordan geçti ya -Ben adam mıyım. Diyalog 2 Ben: Babam: Annem: Bütün herkes: Trabzonlu dayı:akşam olsa da yatsak yav.
      baymayanbayan
      Hepiniz irkcisiniz şehir ırkçılığı yapiyorsunuz
       atlcns
       Konya
        lylftmksc
        Hepsi birbirinden değişik, birine değişik desem diğerinin gönlü kalır... Hepsi bir acayip.
         tsukyomi
         Yedi düvel Trakyalı biri olarak söylüyorum; pozitif yönden kesinlikle Adana. Ölmeden önce şuradan bir tane ölümüne kankeyto yapıp birlikte güneşe ateş etmek, bir doğa olayı olan hortumu bahçe hortumuyla kovalamak istiyorum. Sürrealizmse sürrealizm l:m
          thetalentedmrripley
          Gaziantep'liler Sürekli yiyorlar. Sana da yediriyorlar. Yemezsen zorla yediriyorlar. Patlıcan kebabı yemezsen lahmacun ye bari diyorlar, tamam diyorsun, kebabı lahmacuna sarıp yediriyorlar. Gece uykumdan kaldırıp yemek yemeye götürüyorlar. Ben böyle bir yaşam felsefesi görmedim, duymadım. Resmen yemek için yaşıyorlar.
           missnight
           Net Konya konyalılar bilir bu şehrin her köşesinde ayrı bir entrika döner her insanı ayrı delidir konyada doğup büyüyen herhangi bir insanın psikolojisi normal değildir
            wisletful
            Uşak.. Kesinlikle şehir dışına cıkmamaları sonsuza kadar karantina da kalmaları gereken kişiler .. Suyundan yada havasından bilmiyorum ama kesinlikle çok anormaller . Eğer yeni bir insan tanıyorsanız ve bu uşaklıysa Daha iyi tanımaya çalışın , Peygamber dahi bile olsa iyi tanımaya çalışmaktan zarar gelmez.
             ahmetsakar
             canım memleketim ADANA
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.