İnsanlara 'Hayır' Diyemediğin İçin Maruz Kaldığın En Saçma Şey
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   İnsanlara kolay kolay hayır diyemem, sırf bu nedenle kendimi anlamsız durumlar içerisinde buluyorum zaman zaman. Çok küçük bir örnek ama bugün sadece türk kahvesi içmek ve biraz dinlenmek için uğradığım bir işletmede 'Abla fincan yok, karton bardak ile veriyorum' cümlesine ve hayır diyemediğim için hayatımın en kötü türk kahvesi deneyimine maruz kaldım. Hala gülüyorum kendime.
    vsjvsjvsjv000
    Bugün bir 'hayır' dır gidiyor. Hayırlısı.
     peripedia
     Kedilerden çok korkmama rağmen arkadaşlarımın bayıldığı ve kedilerin cirit attığı bir mekana sürekli gidiyor, her seferinde pişman oluyor, tüm mekana rezil oluyor ve günü öyle kapatıyorum.
      okadin
      Çocukların beni şekilden şekile soktuğu, saçımı başımı dağıttığı türlü türlü oyunlar. Hayır diyemiyorum, bazen çok sıkılıyorum ama seviyorum bu anları ne olursa olsun.
       mrlawyerkk
       Gecenin bir vakti telefon cevaplamak, müsait misin sorusuna her daim lavaboda dahi olsam evet demek.
        sedefartuny
        Hayır diyebilmeyi yeni yeni öğrenen biri olarak maruz kalmadığım durum yok diyebilirim. İstemediğim mekanlarda bulunmak, istemediğim insanlarla arkadaşlık etmek, istemediğim işler yapmak ve benzeri bir sürü durum.
         meyvesebze
         En acisida aile buyuklerine hayir diememek Kalbi kirilmasin minnos kaynanamin Hayir benim ne isim olur sizin gununuzde Gereksiz sohbetler,anlamsiz kahkahalar
          ladydisko
          herkese çat çut hayır diyorum ondan az arkadaşım var
           arasserin
           Bir sonraki gün çok önemli bir finalim vardı dersten kalsam okulum 1 sene uzuyordu. Doğru düzgün de çalışmamıştım. Bizimkiler de aman ya ne olacak hadi çıkalım dışarı dediler. Sabahı nasıl ettiğimi hatırlamıyorum. Dersi bütle zor geçtik
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.