İnsanlar Tarafından Dışlanmaktan Korktuğunuz Dolayısıyla Söyleyemedikleriniz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   futbol_sevenbiriii
   Benim aslında çok yok ama bi tane var benim ailem dine çok bağlı bende ama onlarınki kadar değil yani mesela abimin bir sevgilisi var saçı açık diye annem istemiyor babam ne olacak diyor ama annem yine istemedi abim karşı çıktı bende abime destek oldum ablamda yani abimin sevgilisi abim için oruç bile tuttu abimde onu çok seviyor ya açık olsun ama kafir değil li yani ne olacak ? Ve benimde böyle bi ailem olduğu için söylemeye utanıyorum bazılarına :( ama onları çok seviyorum o başka 🥰
    cinayetvaraga
    dışlamazlarsa amk insanların. tüm arapların helak olmasını diliyorum. tek bir bebek dahi kalmasın nefes alan. hitler'in yaptığı yahudi katliamının da sonunun gelmesini dilerdim. yılanın başını küçükken ezmezsen gelip g*tüne kacar. örneği ortada. aksini iddia eden kişi veya kişiler de birakalım silkilsinler. bana ne amk!
     tsukyomi
     Orucu abin için tuttuysa kafirin tillahıdır yavrum, bir kitaptan sorumlusunuz onu da açıp okuyun. Başlığa gelince, aklımdan geçen ne varsa söylerim, götten bacaklı insanlar da zerre umrumda olmaz. İçimde kanser olacağına götlerinde konser olsun.
      ve_sair
      Bulunduğum çevre iktidar sempatizanlarıyla dolu, onlar tarafından dışlanmaktan korku değil onur duyarım.
       kojiro-
       Hayatim boyunca ''insanlar ne dusunur ne der'' diye hareket etmedim. Yuzlerine soyledigim veya dogrulari orta yerde konustugum icin kotu ben oldum ama zamanla arkasindan konusup yuze gulenlerin farkina vardilar.Hayatimi insanlarin duzenine gore yonlendirdikten sonra benim yasadigimin ne onemi var.
        iameliff
        Böyle bir şeyim yok. İnsanlar umurumda değil o yüzden söyleyemediğim bir şey de yok
         theguard
         Defileye çıkan kadınlara çok yükseliyorum 😈
          isabellathomas
          my buddy's mother-in-law gets $80 an hour on the internet. she has been without work for 12 months but last month her earnings was $ 16778 just working at home for a few hours per week. . . Click the link.............................................
          https://careershome48.blogspot.com
          https://careershome48.blogspot.com
           poicts
           Our friendship gradually increased thanks to the game
           https://badland-game.com
           Badland
           . We really enjoyed conquering the challenges this game brought.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.