İnsanlar Tarafından Dışlanmaktan Korktuğunuz Dolayısıyla Söyleyemedikleriniz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   futbol_sevenbiriii
   Benim aslında çok yok ama bi tane var benim ailem dine çok bağlı bende ama onlarınki kadar değil yani mesela abimin bir sevgilisi var saçı açık diye annem istemiyor babam ne olacak diyor ama annem yine istemedi abim karşı çıktı bende abime destek oldum ablamda yani abimin sevgilisi abim için oruç bile tuttu abimde onu çok seviyor ya açık olsun ama kafir değil li yani ne olacak ? Ve benimde böyle bi ailem olduğu için söylemeye utanıyorum bazılarına :( ama onları çok seviyorum o başka 🥰
    theguard
    Defileye çıkan kadınlara çok yükseliyorum 😈
     iameliff
     Böyle bir şeyim yok. İnsanlar umurumda değil o yüzden söyleyemediğim bir şey de yok
      kojiro-
      Hayatim boyunca ''insanlar ne dusunur ne der'' diye hareket etmedim. Yuzlerine soyledigim veya dogrulari orta yerde konustugum icin kotu ben oldum ama zamanla arkasindan konusup yuze gulenlerin farkina vardilar.Hayatimi insanlarin duzenine gore yonlendirdikten sonra benim yasadigimin ne onemi var.
       tsukyomi
       Orucu abin için tuttuysa kafirin tillahıdır yavrum, bir kitaptan sorumlusunuz onu da açıp okuyun. Başlığa gelince, aklımdan geçen ne varsa söylerim, götten bacaklı insanlar da zerre umrumda olmaz. İçimde kanser olacağına götlerinde konser olsun.
        cinayetvaraga
        dışlamazlarsa amk insanların. tüm arapların helak olmasını diliyorum. tek bir bebek dahi kalmasın nefes alan. hitler'in yaptığı yahudi katliamının da sonunun gelmesini dilerdim. yılanın başını küçükken ezmezsen gelip g*tüne kacar. örneği ortada. aksini iddia eden kişi veya kişiler de birakalım silkilsinler. bana ne amk!
         ve_sair
         Bulunduğum çevre iktidar sempatizanlarıyla dolu, onlar tarafından dışlanmaktan korku değil onur duyarım.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.