İnsanlar Neden RTE'yi Destekliyor?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   muzlu-pasta
   Hayır bakıyorum bakıyorum bir neden göremiyorum neden yani neden?
    me_out_bye
    Çay atıyo kafaya. Memeleketliyim ayağı yapıyor. Maşallah inşallah dili kullanıyor ve kuran sallıyor. Gaza getirici mavallar söylüyor hitap şekli. Hitap dili kuvvetli. Hitap level 85. = Bütün yaşlıların aradığı şeyler. Hepsi destekliyor. -- Ve Türkiye'de yaşlı egemen bir toplum düzeni vardır. Gençlerin söz hakkı yoktur. Bu akpci dedeler dayılar babalar anneler gençleri baski altına alıp akpye oy attırıyor. Orta yaş sınıfı ve gençleride böyle ZORAKİ olarak kendilerine çekmiş oy attırmış oluyorlar. Gençler olması gerektigi gibi istedigine veya duşunetek oy atmaz Türkiye'de. Annesi babası neye basiyorsa evden çıkmadan anlaşırlar tembih edilir hepsi gider ona basar geri evine gelir. Cocuğun secim hakki yoktur. Bu ailedr yaşiyorsan akplisin gibi bir tutum vardır. Oy basılır eve donulur. Ve milliyetçi kesimle mhp ile birleşmiştir. Onlarin oylarınıda bu şekilde alır. Milliyetci sag kesimin başka kime atacaz ki bundan memnun dgiliz ama bu bizim amaca hizmet ediyor digeri duşman görüsü ile onlarinda oylarıni alir. Boylelikle 55% e ulaşır. Sonra Türkiye'de çogunluk beni istiyor. Hakkimizla kazandık der. Aslinda hak falan değildir BASKICI BİR REJİMDİR yaptiklari. Zorla oy toplarlar. Özeti bu. Her saf olan bilgisiz olan yeni doğmuş gençler kandırılarak baski altinda tutularak kafalari yıkanarak aslinda oyları gasp edilir. Yaşlılarda zaten verir. Tek ayagi cukurda olan olmek uzere olan o da hayatla ilgilenmiyordur çunku. Ona bir Allah kitap dedin mi o direkt avucunun içindedir.
     gamze-canc
     Köprüğğğ abi köprüğğğ
      eefenizz_
      2 ton kömürü ver dayima
       garavel_usta
       Destekleyen falan yok algı operasyonu yapmayın
        myheartofstereo
        yol, çay, buzdolabı verdi çünkü yiğenim.
         tsukyomi
         Tembellik. Her şeyin ona bırakılmasının ve karşı çıkılamamasının yegane sebebi. Zira bunlar iş gücü ve cesaret gerektirir. Tembellik cesarete de ket vurur çünkü. Zamanla zincirlerini sevmeyi öğretir, kim uğraşacak ki onları koparmakla değil mi? Çıksın bir Atatürk koparsın herkesinkini. Bir liderden kopmak için bile başka bir lidere ihtiyaç duyuyorsunuz. Hatta onu yaratmak bile istemiyorsunuz, sadece birden var olsun ve kurtarsın istiyorsunuz. Başgan daha çok sefa sürer bu kafayla, dost acı söyler arkadaşlar.
          absurdizm
          Başka iktidara gelecek bir parti olmadığı için hep göz önünde duruyorlar çünkü
           killforyou
           çünkü kendilerinin yapmak istediklerini o yapıyor. ne yapıyor diyenlere özelden anlatırım durduk yere canımızı sıkmayalım.
            avcikizhamide
            Cunku aptallar,artik dur dememiz lazim,ama ne yazik ki resit degilim
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.