İnsanlar Neden İki Yüzlü?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   elmasavc
   tartışma başlasın
    darkomikhanem
    ağzıyla değer verip tepeye cikartirlar davranışlarıyla g*t üstü yere cakip itin g*tune sokup cikartirlar çünkü: dedikleriyle yaptıkları bibirinden bağımsız olur genellikle bahanesi çok olur her zaman
     iikuuj
     Çünkü insanlar doğru söylemekten aciz, asıl benliğini göstermek için korkak ve iyiliğe asla ebediyen şükür etmeyecek kadar nankör. Farkındaysanız kime fazla iyi davranırsanız onun iki yüzlülüğü ile yere yıkılırsınız. Ya sizde oynamayı tercih edip bir gün oscarlara laik oyuncu olursunuz yada bu dünyada yaşamayı katlanamayacak kadar depresif. Aslında kimse iki yüzlüde doğmaz bence, çevrende ki ihanetleri iki yüzlülere dönüşmüş olanları gördükçe sizide o karanlık tarafa çekip orda hapsolursunuz.. Bu bir kısır döngüdür insan kısasa kısasa yapar kırıldıkça veya çevresinde görüpte onayını aldığı davranışları gördükçe yanlışı doğrudan ayıramaz ve iki yüzlü birine dönüşür. Bazen yaşam standartları bile bunu mecbur bırakır, mesela işte sırf uyum sağlamak için iki yüzlü davranırsın yoksa bilirsin işte sorun yaşayacağını ve belki biri bunu anlamayacak kadar saf olup seni dost sanar kim bilir..
      sairsel
      Çünkü söylemek kolay yapmak zordur.
       mrlawyerkk
       Yaratılış meselesi sanıyorum ki. Yani şu yaşımdayım iki yüzlü ya da riyakar olmayan birini gördüm mü görmedim.
        sedefartuny
        Çünkü herkes günü kurtarmaya o kadar alıştı ki. Yalan falan gırla yani. Nabza göre şerbet veriyor olmak bir marifet sanılıyor.
         peripedia
         Çünkü insanlar birbirlerinin yüzüne gelemiyorlar ve o an hangi hal ve tavır işlerine geliyorsa öyle davranıyorlar.
          detokssuyu
          İnsanlar gerçekten neden bu kadar iğrençler ya benim de zaman zaman aklıma geliyor bu tarz sorular. Yalan, dolan, iki yüzlülük ne kadar mide bulandırıcı şey varsa hepsi var biz insanlarda.
           android_dahaiyi
           işine geldikleri için kısacası
            honeybee
            çünkü kendi çıkarlarını düşünüyorlar ne yazık ki
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.