12
10.4.2020
İnsanlar Neden Boş?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   turackz
   Kimi birisi düşsün de yiyelim derdinde akbaba misali Kimisi yılana bile görünmüyor neredeyse dokunsun Cahillik almış başını gidiyor Neler oluyor ?
    hesapsilindi00
    Çünkü boş oldukları için
     netotostopcusu
     tarlayı sürme, hasat olsun. tarlayı sürdüğünde de değer görme. Karşındaki bu tipteyse evet boş.
      kebuay
      kafalarını calıstırmayı denemedıklerı ıcın
       tarantor
       Çünki senin gibi eğitim alabilecek kadar olanakları yok ve bilerek cahil bırakıldıkları bir sistem çok dolu olduğunu düşündüğün senin sayende hala yaşıyor.
        impactresponse
        İnsanlar neden bir şey öğrenmek istemezler, onların suçu mu ? Bir yandan evet bir yandan hayır, sonuçta gelişim çağında maruz bırakıldıkları ve halihazırda etkisi altında kaldıkları etnik köken de onları bu bilgiden alıkoymaya çalışıyor olabilir. Bu yüzdendir ki kültürlerin dinamizme sahip olması gerekir, bu etnik kısım için geçerli. Her ne kadar gelişim çağında maruz bırakıldıkları bu şeyler onların şu anki davranışlarını ve fikir yapılarının temelini oluşturduysa da herkesin bu temeli sorgulayabilecek kadar mantık sahibi olduğu kanaatindeyim, öyle ki bunu yazarken bile pek de "dolu" bir şey yazmadığımı ve yapabilecek çok daha "dolu" şeyler olduğunu bilmeme rağmen hedonistik yapım sağ olsun yazdığım şeyi bir an olsun bile gerçek manada sorgulamadan yazabiliyorum.
         mevsimlerden-sonbahar61
         Kime göre neye göre
          bssso
          boşluklarını dolduralım diye
           saranazz
           çaresiz oldukları için
            nobody1
            Boşluklarını doldurmakta çekindikleri için...
             mickey.mouse
             Ey başkaları sözüm hepinize Benden daha boşsunuz aq
              nunukafasi
              Bu insanların suçu değil. Bu daha çok sistemin suçu. Özellikle içinde yaşadığımız dünya tüketim, sosyal medya, para kazanma şeklinde meydana gelen değişimlerin hepsi insanların kendini geliştirmesinin önündeki en büyük engellerden keza eğitimin kendisi yine öyle. Öğrenmekten haz almayan, Okumanın nasıl bir şey olduğunu bilmeyen nesiller yetiştirdik. Şimdi dikkatlerini verip 3-4dakikalık yazıları okuyamayan 3-4 dakikalık videoları izlerken sıkılan bir toplumla karşı karşıyayız.
               amakafamiznasiguzel
               sorunun soruluş şekli garip ama ana fikri belli. belki de sen boş taraflarını görüyorsundur. ama gerçekten bazıları çok boş. hayatta bir amaçları yok. kafalarında bitirmişler bazı şeyleri o yüzden olsa bile amaçları doğrultusunda hareket etmiyorlar.
                bico
                Beyinlerini kullanmayi reddettikleri için
                 dioberbat
                 Elmas saatim hepinizinden daha dolu amk isteyene kanıtlarım
                 /
                 0

                 Tarihe Göre

                 İçerik bulunamadı.