İnsanlar Hayatları Boyunca Sadece Üç Kez Aşık Oluyorlarmış...
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   İlki gençlik aşkı olarak tanımladığımız aşk, toz pembe hayaller, pembe panjurlu evler, pembiş pembiş olaylar yani bilirsiniz genelde lisede falan oluyor bu evre. Ne yazık ki bu aşk çok gereksiz, anlamsız ve saçma bir nedenden dolayı bitiyormuş (muhtemelen yaş almakla, olgunlaşmakla alakalı bir şey) İkinci evre ise toksik ilişki evresi. Aşk çok kuvvetli ama toksik bu da muhtemelen gençlik ateşi ve tutku ile alakalı bir durum. Bu evrede ne aşk kolay kolay bitiyor ne de ilişkiye son verilebiliyormuş. Üçüncü evre aşkı ise kişinin hem arkadaşı, hem dostu, hem sevgilisi olacak olan kişi ile birlikteliği. Malum kişi kendini tanıyor, karakter oturuyor falan. Aşkın evreleri mi dersiniz matematiği mi bilemem ama ben mantıklı buluyorum bu süreçleri yaşla doğru orantılı tabii. İlk aşkınızı hatırlasanıza yukarıdaki tanıma uymuyor mu?
    catherine-earnshaw
    Bu söz nerede geçti bimiyorum ama erkeklerin hayatında sadece 2-3 kez aşık olduklarını, kadınlarda daha bu sayının yüksek olduğunu duymuştum. Ne kadar doğru bilemem de kadınlar erkeklerden daha duygusal canlılar. Gençlik aşkımı sonra konuşuruz. İkinci evre, ikinci ilişkim çok toksikti. Herif kadına karşı işlenen suçlarda Afganların getir götürünü yapar. Konuşmayı bilmez, yıkanmayı bilmez, kadınlarla konuşmayı bilmez. Covid çıktı kapanmalar oldu kurtuldum dallamadan. Gençlik aşkım okulun yakışıklısı, sporcu bir oğlandı, piçti baya. Liseden üniversiteye, geçen 5 yılın ardından ikinci ilişkimden sonra onunla kavuştuk ama fuckbuddy gibi bir şey olduk. O istememişti ama ben olayı ona götürdüm. Meğer bana karşı duyguları varmış onun da. O 5 yılda bana çektirdiklerini ödettim sonra da engelledim. Kinci bir yanım var maalesef. Üçüncü evrede ne istediğini bilmeyen, ilişkiden soğutan salak salak herifler var. Kim uğraşır bunlarla yahu. Sadece gençlik aşkımı aşktan sayıyorum geri kalanı aşk değil.
     uzgunsaripapatya_
     yalan böyle yalanı ömrümde görmedim
      midnight-x
      O kişiye göre değişir. Kimi sadece bir kez olur kimi 5 kez.
       gizemino
       üçüncüye kavuşsak iyiydi ben üç hakkımı da toksik ilişkilerde kullandım sanırım :((((
        cinayetvaraga
        Ben fazladan kullanmışım hakkımı. başkasının istikhakını da mı yedim acaba.
         narnianinkayipgunlugu
         Heh iyi bari ya yoksa başımız cok buyuk beladaydi yani 3 kere bu acıyı hissetmek de kötü ama napalim çekilecek çilemiz varmış 1ini kullandik
          dosto
          O dediğin aynı anda 3 olmasın.
           bukafelos
           Ya bu büyük bir yalan!! Size sevgililer günü gibi sikko günlerde kocaman ayı satmak için uydurulmuş bişi. İnsan her an her zaman birinden hoşlanıp aşık olabilir. Bi de net rakam vermişler ya. He üç kez miymiş iyi bari.
            eliff04
            Keşke sadece bir olsaydı
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.