İnsanlar Hakkında Bildiğiniz Her Şeyi Söyleseydiniz Ne Olurdu?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eliff04
   Ben çok şey bilmediğim için bir şey olmazdı ama öyle insanlar var ki bir konuşsa herkes yanar. Siz onlardan mısınız yoksa benim gibi çevreden haberi olmayanlardan mı?
    who-am-i
    ikincisi
     ve_sair
     Pek birşey bilmem hep sonradan duyarım.
      ssahinn
      Genelde her şey anlatılan, her şeyi duyan insan oluyorum. Ama ben gidipte anlatmam. Ağzımızın tadı kaçmasın ne gerek var😄
       patiklipengui
       Herkesin rahat rahat her şeyini anlattığı kişiyim. Bildiklerimi söylesem ortalık karışır ama bana anlatmalarının sebebi zaten söylemeyecek olmam ve kimseyi yaptığı şey yüzünden yargılamamam.
        fairytale-
        Ortalığı ateşe verecek kadar çok şey biliyorum . Hep korkulan kişi oldum. Ortaya çıkmam bu yüzden istenmedi . Ortalıkta gözükmeye başladığım günden beri bileceklerimi söylerim diye hep uzaklaştırıldım . Benim bunlarla uğrayacak gücüm kalmadi . Çok güzel sindirildim .
         masmavicikolata
         ikisinin ortası insanlardan çok köpük değilim ama anakondaların ve binbir türlü zehirli yılanın olduğu fakültemde çok fazla insan içine karışmıyorum
          magdur_sempanze
          fakir ucubenin biriyim ama bütün komplolar bana kuruluyor. fransız sömürgesi afrika ülkesi gibiyim. bedelini ödeyecekler.
           catherine-earnshaw
           Çevreden haberi olmayanım. İnsanlar çoğu zaman ilgimi çekmez, öyle meraklı meraklı etrafı da izlemem. Ucu bana dokunmadığı sürece kimseyle kötü de olmam pek.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.