İnsanlar Hakkında Bildiğiniz Her Şeyi Söyleseydiniz Ne Olurdu?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   who-am-i
   ikincisi
    ve_sair
    Pek birşey bilmem hep sonradan duyarım.
     ssahinn
     Genelde her şey anlatılan, her şeyi duyan insan oluyorum. Ama ben gidipte anlatmam. Ağzımızın tadı kaçmasın ne gerek var😄
      patiklipengui
      Herkesin rahat rahat her şeyini anlattığı kişiyim. Bildiklerimi söylesem ortalık karışır ama bana anlatmalarının sebebi zaten söylemeyecek olmam ve kimseyi yaptığı şey yüzünden yargılamamam.
       fairytale-
       Ortalığı ateşe verecek kadar çok şey biliyorum . Hep korkulan kişi oldum. Ortaya çıkmam bu yüzden istenmedi . Ortalıkta gözükmeye başladığım günden beri bileceklerimi söylerim diye hep uzaklaştırıldım . Benim bunlarla uğrayacak gücüm kalmadi . Çok güzel sindirildim .
        masmavicikolata
        ikisinin ortası insanlardan çok köpük değilim ama anakondaların ve binbir türlü zehirli yılanın olduğu fakültemde çok fazla insan içine karışmıyorum
         magdur_sempanze
         fakir ucubenin biriyim ama bütün komplolar bana kuruluyor. fransız sömürgesi afrika ülkesi gibiyim. bedelini ödeyecekler.
          catherine-earnshaw
          Çevreden haberi olmayanım. İnsanlar çoğu zaman ilgimi çekmez, öyle meraklı meraklı etrafı da izlemem. Ucu bana dokunmadığı sürece kimseyle kötü de olmam pek.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.