İnsanlar Hakkında Bildiğiniz Her Şeyi Söyleseydiniz Ne Olurdu?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   who-am-i
   ikincisi
    ssahinn
    Genelde her şey anlatılan, her şeyi duyan insan oluyorum. Ama ben gidipte anlatmam. Ağzımızın tadı kaçmasın ne gerek var😄
     fairytale-
     Ortalığı ateşe verecek kadar çok şey biliyorum . Hep korkulan kişi oldum. Ortaya çıkmam bu yüzden istenmedi . Ortalıkta gözükmeye başladığım günden beri bileceklerimi söylerim diye hep uzaklaştırıldım . Benim bunlarla uğrayacak gücüm kalmadi . Çok güzel sindirildim .
      patiklipengui
      Herkesin rahat rahat her şeyini anlattığı kişiyim. Bildiklerimi söylesem ortalık karışır ama bana anlatmalarının sebebi zaten söylemeyecek olmam ve kimseyi yaptığı şey yüzünden yargılamamam.
       catherine-earnshaw
       Çevreden haberi olmayanım. İnsanlar çoğu zaman ilgimi çekmez, öyle meraklı meraklı etrafı da izlemem. Ucu bana dokunmadığı sürece kimseyle kötü de olmam pek.
        masmavicikolata
        ikisinin ortası insanlardan çok köpük değilim ama anakondaların ve binbir türlü zehirli yılanın olduğu fakültemde çok fazla insan içine karışmıyorum
         ve_sair
         Pek birşey bilmem hep sonradan duyarım.
          magdur_sempanze
          fakir ucubenin biriyim ama bütün komplolar bana kuruluyor. fransız sömürgesi afrika ülkesi gibiyim. bedelini ödeyecekler.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.