İnsanlar Belki Bir Gün Değişir Diye Beklemek Ne Kadar Mantıklı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   turuncu_sapka
   Hayatınızda olan birisi ya da arkadaşınız sürekli şans veriyorsunuz, hatalarında uyarıyorsunuz bir gün değişir farkına varır belki diye bu tip durumlarda kestirip atmak daha mı mantıklı?
    rafadanlop
    Hiç mantıklı değil. Tecrübeyle sabit... çünkü huylu huyundan vazgeçmiyor, belki kısa vadede bi gelişim oluyor ama uzun vadede tekrar içinde bastırdığı kişiliği çıkıyor ortaya.
     badideasensei2
     Değişmiyor, üstüne yüzsüzleşiyorlar. Siz zarar görüyorsunuz o insanlardan uzaklaşmadıkça.
      hayalperestbirii
      hiç mantıklı değil ancak değişmek isteyen kişi değişebilir bunu gerçekten isteyen kişi
       somurtkan_sirin
       hicbir bok degismiyor degistirmeye zorlamayin zaman sizden eksiliyor insan değişmiyor
        the_gost
        İnsanlar kolay kolay değişmez. Ya hayatında dönüm noktası olacak birine denk gelmeleri gerekir, ya da yıkıcı bir şey aşamaları ki, bu iki olay da nadiren gerçekleşir. Bu yüzden nadiren gerçekleşen şeyleri beklemek mantıksızdır. İnsanın değişmesini beklemek de buna dahildir.
         patronicee
         İnsan olduğumuza göre karşımızdaki de muhtelemen bizden değişmemizi bekliyordur. Peki değişebildik mi? Hayır. Bu yüzden çıtayı çokta yükseltmemek lazım insanlara.
          samyeli90
          İnsanlar değişmez o yüzden beklemeyeceksin
           alfawolf58
           Zaten arkadaşlar da yazmış, kimse değişmez beeeeeelkiiiiiiiii ciddi ciddi farkına vardıysa değişebilir ki bu şansta benim nezdimde %0.0001 falandır. Hiç rastlamadım ama şöyle bir durum oldu, ben basit konuları kafama çok takıp habire üstüne gidiyordum bu da insanları rahatsız ediyordu sonra baktım kimseye bir faydası yok bu huyumdan vazgeçtim ve artık yok(zor oldu tabi ve bir anda olmadı ama karar alınca olabiliyor) .Bence hiç bekleme, bir insanı olduğu gibi seviyorsan sev eğip bükmeye , yontmaya çalışma zaten başaramayacaksın ve o kişi, şimdiki kişiyle aynı olmayacak.
            filiz1.
            hiçbir insan değişmek.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.