İnsanın Mucize Beklediği An
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   pillowtalk
   Hani böyle sınav sabahına uyanırsın. Çalışmamışsındır ve sonucu az çok biliyorsundur. Her şeyden umudunu kesmiş bir halde elini yüzünü yıkarsın. Kendine bir kahve koyarsın. Balkona çıkar o bir bardak kahveyle 3-4 sigara içersin. Sonra eline ne geçerse giyer, okula gidersin. Herkes son tekrarını beklerken sen kafanı masaya gömer sınav kağıtları dağıtılana kadar kaldırmazsın. Sınav kağıtları dağıtılır. Bildiğin şeylere bakarsın, üç beş şey yazarsın. Etrafa bakarsın sonra herkes çatır çatır yazıyordur. Sonra tekrar kendi kağıdına bakarsın. Boştur. İşte tam o an bir mucize beklersin. Bir şey olsun ve elindeki o kalbinden temiz sayfa dolsun diye...
    nobodyy1
    Çok sevdiğin ve değer verdiğin birisi ağır ve riskli bir ameliyatta olsa, mucize'den başka bir şey düşünmezsin.
     asit
     unide ciddi anlamda parasız kaldığım günlerden birinde neredeyse tüm gün yemek yememiş halde akşam evime döndüğümde daire kapısının önüne bir kutu sıcacık karışık pide bırakılmıştı..O an beklemiyordum ama mucizeydi benim için..
      me_out_bye
      Bana lazım.. 😒😞
       absurdizm
       Önceden geçirdiğim bir hastalık vardı ve uzun zaman sonra bütün belirtileri tekrarlamıştı. İstenen onca tahlilden sonra bir mucize beklemiştim.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.