İnsanı Üzen İltifatlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   muneccimbiri
   İltifat her daim güzeldir tabi, ama bazen karşı tarafın kötü niyeti olmasa bile insanı buruk bırakabilecek bişey oluyo içinde. Benim de çok başıma geldi. Geçenlerde mesela; ailemizin çınarısın, şakakların bile beyazladı valla denildi. Buruk bi gülümseme aldı başını gitti bende. Bir de genelleme yapıcaksak şöyle de örnek verebilirim; Bunun en güzel versiyonları kadın için 'şirin kız ya' ve erkek için 'sempatik çocuk' tur. Şirin kız: güzelliğine ramak kalan kızdır.güzel değildir. çirkin de değildir,atsan atılmaz satsan satılmaz. arafta kaldığı için göze hoş gelmez, erkek bi ıkınır sıkılır zorlar yok gene olmaz. Sempatik erkek: ağzı laf yapan, tipten faullü yahut ortalama tipli modeldir. tanısan çok seversin diye bahsedilir diğer kızlara. arafta şirin kız ile 2 oda bi salon evi paylaşırlar. Bu tipler metrobüste bolca bulunur.suratlarında talihsizlik ve arada kalmışlığın buruk ve pes etmiş ifadesi vardır, özellikle kışın yağmurlu/kapalı havalarda dikkatli bakın göreceksiniz.
    lutfen-ama
    Bugün çok güzelsin. Ne demek BUGÜN? Diğer günler çirkin miyim? İltifat görünümlü hakaret bu resmen.
     detokssuyu
     Yüzün ne kadar güzel. Burada kilolarıma vurgu var. Kilolusun ama yüzün güzel sanırım en babası bu ve o kadar maruz kalıyorum ki. Fit arkadaşlara nasıl sadece güzel diyorsanız kilo problemi yaşayanlara da güzelsin diyin ya da hiçbir şey söylemeyin bir zahmet.
      asit
      Bi yaşlı amcadan duymuştum bunu; 'iyi gezip eğleniyorsunuz gençken bizim de kanımız deli akardı, gezer tozardık.'
       tsukyomi
       İltifatların hepsi. İltifatlarınızın gerçek olmadığı ortada, bari yalan söylemeyin de 'en azından gerçeği söyleyecek kadar değer veriyorlar' diyeyim.
        pinkypie
        ayyyyy ne kadar büyümüşşşşsüüün kızzzz baldırların çıkmışşşşşşşşşşşş hahahahayyyy ve sonuna ağız ucuyla maşallah eklenir lkdjfkldf
         dikistutmaz_sabri
         hem yaşlısın hem çulsuzsun hayattan iki tokat yemiş gibisin bide burda ifşa ediyosun kendini otur kendi derdine yan dayı
          gizemino
          Kilo almak ne kadar yakışmış.....
           hogwartsmektubugelmeyen
           O mis gibi balık etli..
            merilolika
            basenleri biraz daha eritsen fıstık gibi kızsın yani basenlerim biraz var diye fıstık gibi değilim
             absurdizm
             İlk defa doğru bir şey söyledin
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.